ЄВРОМАЙДАН – МАНІФЕСТАЦІЯ ГОМОСЕКСУАЛІЗМУ

До сьогодні тисячі українців беруть участь і сотні тисяч підтримують євромайдан, метою якого є – євроінтеграція. Кожен усвідомлює, що євроінтеграція полягає у впровадженні європейських стандартів та т.зв. цінностей. Подібно про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель. Але нажаль, європейські «цінності» в розумінні учасників Майдану радикально відрізняються від того, чим вони є насправді. І якщо донедавна для багатьох це було незрозумілим, то з кожним днем ця реальність стає все більш відкритою тому, що насправді в сучасній Європі під позитивним поняттям «цінності» приховані найбільші збочення і злочини.

12.12.2013р. Європейський суд постановив, що гомосексуальні пари у всіх країнах ЄС повинні мати ті самі права, які мають і традиційні сім’ї. Це рішення привітав заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Пашинський, заявивши про те, що Майдан демонструє готовність українського суспільства прийняти гомосексуалізм.

4.02.2014р. депутати ЄС прийняли закон, який передбачає легалізацію гомосексуальних «шлюбів» і всиновлення ними дітей. Сьогодні ці норми є обов’язковими для всіх держав ЄС незалежно від того, чи вони легалізували гомосексуальні «шлюби» чи ні.

Ці факти чітко вказують на те, що пріоритетною «цінністю» ЄС є легалізація гомосексуалізму. Відповідно основною метою Майдану є прийняття гомосексуалізму, що напряму пов’язано з викраданням дітей, руйнуванням сім’ї і сатанізацією суспільства, тобто впровадження системи ліквідації всього народу. Прикладом цього є Італія, де планують прийняти закони, згідно яких за найменшу критику збочення та захист власних дітей від гвалтівників-педофілів, передбачені штрафи до 20 тис. євро та до 4х років ув’язнення, а найгірше – т.зв. «перевиховання» здорових людей, яких змушуватимуть працювати в організаціях, що пропагують найогидніші збочення.

Цю реальність свідомо замовчують перед учасниками Майдану його сьогоднішні провідники – Шевчук та інші лідери Ради Церков спільно з масонами групи 1 грудня. На відміну від обманених людей, вони чітко усвідомлюють,  до чого хочуть запровадити Україну. Шевчук це виразив словами: «Майдан – це революція гідності». (Подібно називають Майдан у США). В цьому його повністю підтримують гомосексуалісти, бо саме так вони називають своє збочення в сучасній Європі. Водночас Філарет говорить про те, що євроінтеграція є необхідною, незважаючи на гомосексуалізм чи інші збочення. Крім того, прийняті в ЄС закони виявили, яким лицемірством та брехнею були попередні твердження Гузара, Шевчука чи інших церковних лідерів про те, що інтегруючи в Євросоюз Україна не змушена приймати гомосексуалізм.  Подібні висловлювання є обманом та маніпуляцією.

Сучасні церковні лідери свідомо роблять все можливе для того, щоб через євромайдан впровадити в Україні масовий геноцид. Тим самим вони зрадили Бога і український народ, а тому втратили перед Богом будь-яку духовну владу і перебувають у проклятті. Кожен, хто в довірі і послусі виконує все, до чого вони закликають, має участь у проклятті, яке тяжить над ними.

Для того, щоб Україна була міцною і незалежною державою, на першому місці в ній повинні бути Божі Закони. Тільки дотримуючись Божих принципів Україна буде благословенною, квітучою державою. Без Бога і правдивого покаяння, в Україні не відбудеться жодних покращень. Самообманом є боротись за Євросоюз, який відрікся Христа і одночасно сподіватись на покращення життя в Україні.

Євромайдан є маніфестацією гомосексуалізму. Його наслідок – моральний та фізичний автогеноцид українського народу. Тому закликаємо всіх учасників євромайдану до покаяння і молитви за порятунок України.

 

Завантажити:  ЄВРОМАЙДАН – МАНІФЕСТАЦІЯ ГОМОСЕКСУАЛІЗМУ

Оберіть мову

Молитовна брошурка

Пошук

Gallery

ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Квітень 2017
П В С Ч П С Н
« Бер    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина свого, який взиває “Авва, Отче!” Тому ти вже не раб, а син; а коли син, то спадкоємець завдяки Богові»

Гал. 4,6-7 (від 23.04 до 07.05.2017)

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ

 • Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. [...]

 • 9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

  9. ВИСНОВОК   Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше [...]

 • 8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

  Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки. Будь [...]

 • 7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

  Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас. Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор [...]

 • 6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

  Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть [...]

Новини Візантійського Вселенського Патріархату

Read feed