Стерилізація українців

Дорогі українці!

Звертаються до вас єпископи з вигнання. Ми любимо вас, українців, і нам лежить на серці спасіння Церкви і народу.

Сьогодні настав вибух вакцинації проти поліомієліту. Хто за цим стоїть? Масони Римського клубу з програмою редукції людства до «золотого мільярду», передусім мультимільярдер Білл Гейтс, ЮНІСЕФ, Ротарі Клуб та грузин Квіташвілі. Ці вакцини викликають безпліддя (стерилізацію) (https://loyphylsandchart.wordpress.com/2011/12/22/oxorona_zdorov39ya_ta_problemi/, http://dt.ua/UKRAINE/poroshenko-obgovoriv-z-billom-geytsom-reformi-v-ukrayini-ta-borotbu-z-poliomiyelitom-184884_.html).

На Закарпатті начебто знайшли два випадки поліомієліту. Але місцеві лікарі це заперечили. Однак міністр охорони здоров’я Квіташвілі відкинув правду і через вакцинацію запровадив стерилізацію українців. Першими мають бути три області: Закарпатська, Івано-Франківська і Львівська.

Яка мета цього? Широкомасштабна стерилізація дітей України! І це простим прийняттям вакцини до уст. А результат проявиться  безпліддям аж у 18-20 років. У 2011 році Індія була оголошена країною «без» поліомієліту. А після вакцинації? 47 500 випадків поліомієліту! (http://antivakcina.org/indijskaya-tragediya-poliomielit-pobezhdyon-no-zabolevaemost-vyrosla/). В Африці відбувся подібний скандал калічення дітей (http://antivakcina.org/blagotvoritelnost-po-amerikanski-posle-privivki-vakcinoj-billa-gejtsa-50-detej-v-chade-paralizovalo/).

Що ви дізнаєтеся з мас-медіа? Вони маніпуляційно викликають паніку з жахливої смертельної епідемії, якої, однак, немає! Це інформаційна війна для просовування професійної і злочинної брехні. Її проводять США саме через мас-медіа. Це одна з найефективніших форм винищування людства. Людина, яка повірить масово пропагованій брехні, знищить сама себе. Чому люди не захищаються правдою? Бо не полюбили Правди, якою є Ісус Христос (Ів. 14,6). Програмою самознищення є і підготовлювана зміна Конституції, згідно якої Україна відрікається Бога і Божих законів та приймає содомізм, за який на людство впала кара смерті як пересторога (Юда 7). Тому ти «шукай правду, люби правду, захищай правду… і  правда визволить тебе від смерті і диявола» (св. Ян Гус).

Що робити?

1) Нехай 3-4 студенти створюють в університетах багато групок – живих клітин правди, щоб таким чином оборонці правди захищали себе і народ від духа брехні і смерті (Ів. 8,44).

2) У жовтні є свято Покрову Божої Матері. Нехай весь місяць кожен батько і мати моляться за порятунок дітей і народу від стерилізації, тобто самознищення – найкраще, Святу годину з 20:00 до 21:00.  О 21:00 дають благословення єпископи з вигнання.

3) Напіввоєнізовані організації патріотів і самооборона, за прикладом Пакистану, хай не дозволить в жодному місті чи селі розпочати злочинну вакцинацію – стерилізацію дітей.

4) Медичні працівники хай в жодному випадку не вчинять цього злочину проти дітей і народу. Вакцини хай викинуть в смітник або в туалет.

5) Батьки! В жодному разі не дозвольте вакцинацію своїх дітей, навіть якщо вас будуть залякувати, що соцслужби заберуть у вас дітей. Не бійтеся. Прикладом для вас хай будуть брати Макавеї (2 Мак. 13).

З цієї ситуації хай українці повчаться, що не можна вірити мас-медіа, приймати «подарунки» в мільярдах для свого «добра», яке, однак, веде до самознищення.

Закликаємо мешканців Львівської та Івано-Франківської області, щоб писали листи в ОДА, щоб їхні керівники, за прикладом Закарпатської ОДА, звернулися до генпрокурора і вимагали  зупинення цієї геноцидної акції, спрямованої проти українського народу.

До боротьби проти духа брехні і смерті благословляють вас  єпископи з вигнання:

+ Методій ЧСВВр, + Тимотей ЧСВВр, + Самуїл ЧСВВр, + Василій ЧСВВр

9.10.2015

Також від імені Візантійського Вселенського Патріархату благословляє до боротьби

Патріарх Ілля

9.10.2015

http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185

 

Копії: Президенту і уряду України; Міністру юстиції; Православним і католицьким єпископам; ЗМІ

 

Завантажити: Стерилізація українців (9.10.2015)

 

Оберіть мову

Молитовна брошурка

Пошук

Gallery

ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Квітень 2017
П В С Ч П С Н
« Бер    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина свого, який взиває “Авва, Отче!” Тому ти вже не раб, а син; а коли син, то спадкоємець завдяки Богові»

Гал. 4,6-7 (від 23.04 до 07.05.2017)

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ

 • Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. [...]

 • 9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

  9. ВИСНОВОК   Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше [...]

 • 8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

  Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки. Будь [...]

 • 7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

  Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас. Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор [...]

 • 6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

  Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть [...]

Новини Візантійського Вселенського Патріархату

Read feed