Відкритий лист владі України стосовно гей-параду

4.06.2016

Конгрес США (Вашингтон, округ Колумбія 20515) 27.05.2016 року через посла надіслав відкритий лист українській владі. У ньому говориться:

Цитата: «Вимагаємо, щоб українська влада закликала систему карного судочинства притягнути винних до відповідальності і підтримати майбутній гей-парад (12.06.2016)».

Відповідь: Нехай ці конгресмени спробують наказати Туреччині, Китаю, Саудівській Аравії, Пакистану, Ірану чи Іраку, щоб в їхній столиці відбувся гей-парад, а якщо не послухають, то введуть там систему карних санкцій.

Кого, власне, хочуть засудити і покарати американські конгресмени? Відповіддю є цитата з їхнього листа: «Активісти повідомили про тривожний заклик духовенства і членів місцевих міських і обласних рад, які переконують людей “боротися” проти гей-параду». Звідси випливає, що священики, монахи, єпископи, пастори, а також члени місцевих і обласних рад, які закликали до порятунку моральних цінностей і українського народу від морального розкладу, повинні бути засуджені і покарані. Якою абсурдною є вимога США! Конгресмени хочуть карати представників релігійного і суспільного життя за те, що вони виконують свій обов’язок і виступили на захист народу і його цінностей від деморалізації та спустошення. Чи права українського народу вже недозволено захищати? Чи за це вже карають? Чи українському духовенству вже заборонено проповідувати Боже слово? Отож, згідно вимог США, Біблія вже стає забороненою книгою, бо начебто є дискримінаційною, оскільки називає гомосексуалізм гидотою (див. Лев. 18,22). Вона ясно вказує на те, що кара вогню з неба на Содом і Гоморру є тільки образом вічного вогню для тих, які віддаються цій гидоті (див. Юд. 7). Але тоді, згідно цих конгресменів, Україна повинна перестати бути християнською країною, а водночас все християнство буде цими американськими «мудрецями» засуджене як т.зв. дискримінаційне.

Справжні експерти в області охорони здоров’я, педагогіки, юстиції, соціології і психіатрії вважають гомосексуалізм і транссексуалізм дуже шкідливими для особи, сім’ї і народу. Гомосексуалісти живуть аморальним, нездоровим, небезпечним, нещасним і часто насильницьким життям – як підсумовує коротка статистика ще з 2001 року:

 • 25 квітня 2001 року CDC (Center for Disease Control, американський Центр контролю над хворобами – прим. перекладача) видав документ, в якому сказано: «На багатьох місцях в країні спостерігаємо значне розповсюдження хвороб, що переносяться статевим шляхом, серед чоловіків, що займаються сексом з чоловіками».
 • Гомосексуалісти несуть відповідальність за «першу, перенесену статевим шляхом, інфекційну тифозну гарячку» в історії Сполучених Штатів. Ця хвороба спричинена споживанням людського калу.
 • На сьогодні гомосексуалісти складають вже понад 50% відомих випадків СНІДу в Сполучених Штатах (хоч вони становлять близько 1-2 % населення).
 • Догляд за кожною жертвою СНІДу коштує приблизно 300 000 доларів.
 • Близько 67-80% гомосексуалістів лижуть або ж вкладають свій язик в пряму кишку своїх партнерів (т.зв. «ріммінг», анілінгус, фекальний секс і т.д.) і ковтають значну кількість фекалій, що стає серед гомосексуалістів основною причиною гепатиту і паразитарних захворювань.
 • Взаємне сечовипускання («золотий душ») – 29%. Від 40-х років ХХ століття тортури серед гомосексуалістів збільшились в два рази і т.зв. «фістинг» досягнув астрономічних розмірів.
 • На початку 70-х років ХХ ст. гомосексуалісти добилися виключення гомосексуалізму зі списку ментальних хвороб, після багаторічного тиску на конференцію Американської асоціації психіатрів.
 • Джон Мартог, головний міліцейський суддя Карного суду міста Нью-Йорк, заявив: «Гомосексуалісти у великих містах скоюють половину всіх вбивств (хоч вони складають близько 1-2% населення)».
 • Капітан Вільям Ріддл з міліції Лос-Анджелеса каже, що «30 000 сексуально зловжитих дітей в Лос-Анджелесі є жертвами гомосексуалістів».
 • Випадки гепатиту: 70-80% в Сан-Франциско, 66% в Нью-Йорку.
 • 37% гомосексуалістів практикують садомазохізм, наслідком чого є багато смертей.
 • В деяких містах аж 59% гомосексуалістів заражені кишковими паразитами, такими як: черви, вертячки і амеби.
 • Середня тривалість життя гомосексуалістів становить 42 роки (лише 9% живуть після досягнення 65 років). Середня тривалість життя нормального чоловіка становить 75 років.
 • Середня тривалість життя лесбіянок становить 45 років, а нормальної одруженої жінки – 79 років.
 • В гомосексуалістів існує у 100 разів більша ймовірність того, що вони будуть вбиті (зазвичай іншим гомосексуалістом), ніж у середньостатистичної особи.
 • 21% лесбіянок помирає внаслідок вбивств, самогубств або транспортних катастроф. Цей показник є у 534 рази вищим по відношенню до нормальних жінок.
 • Приблизно 50% жінок в камері смерті є лесбіянками.
 • 73% всіх гомосексуалістів мають статеві контакти з хлопцями, молодшими 19 років.
 • Гомосексуалісти у Великобританії вимагають, щоб діти вже від 4-ох років вивчали про збочений секс.

В Україні цими днями Правий сектор створив організацію, яка явно виступила на захист моральних цінностей та християнства і називає гомосексуалізм справжнім ім’ям – екстремізм. Гомосексуалізм є психічним захворюванням, яке з політичних причин в 1992 році було вилучено зі списку захворювань. Міністерство охорони здоров’я РФ цього року знову включило гомосексуалізм в число захворювань. Хто має здоровий глузд, тому вистачить прочитати тільки цю коротку статистику, щоб визнати, що дійсно йдеться про психічну хворобу. Лизати кал, мочитися на іншу людину, вчиняти збочення, насильства і вбивства, заморювати дітей від 4-х років – все це є ознакою психічного захворювання, і не тільки. Це також ознака одержимості нечистими демонами. Ісус не толерував демонів, але виганяв їх. Тому гомосексуалісту замало тільки лікуватися у психіатра, необхідно також провести над ним екзорцизм і вигнати з нього нечистих демонів. Потім він мусить вести рішучу боротьбу, щоб знову не повернутися до цього рабства.

Пропонуємо, щоб за 38 конгресменів, підписаних під вищезгаданим листом, жоден католик і жоден інший християнин в Америці на виборах не дав ні одного голосу, бо вони стали інструментами дегенерації особи, сім’ї і народів та ініціаторами знищення християнства.

Цитата з листа конгресменів: «Закликаємо, щоб ваша влада призвала силові структури об’єднатись з організаторами гей-параду, розробити плани для безпечного проведення акції і усунути всі перешкоди, які могли б стати на шляху».

Відповідь: Місто Київ є святим містом, особливо для слов’янських народів України, Білорусії та Росії. Тут є колиска християнства, тут в Києво-Печерській Лаврі спочивають нетлінні мощі багатьох святих. Захищати це місто від аморальної і демонічної інфекції, а цим одночасно і весь український народ, на даний час є проявом надзвичайного героїзму. Якщо президент не послухає наказу Америки і за це буде позбавлений влади, то стане героєм народу! Якщо якийсь представник влади буде покараний Америкою за те, що виступив проти гей-параду, то стане героєм народу! Якщо якийсь міліціонер, високого чи низького рангу, відмовиться карати захисників власного народу, а водночас відмовиться захищати сексуальних збоченців, переважна більшість яких приїде з-за кордону, він також буде героєм! Український народ відкидає власну деморалізацію гомосексуалізмом і транссексуалізмом, а тим самим і своє самознищення. Якщо Америка за це проголосить навіть найжорсткіші санкції, то вони будуть нічим, в порівнянні з тим, які плоди смерті приносить гей-парад зі своєю аморальною ідеологією! Чому Україна мала би слухати диктату Америки і розпочати свій автогеноцид?

Якщо б для захисту народу від гей-параду настало навіть криваве зіткнення, то ті, які б загинули в боротьбі за порятунок Києва та України, – не тільки герої народу, але одночасно мученики і святі. В такому випадку вони б мали бути урочисто поховані на території Києво-Печерської Лаври і весь український народ мав би їх вшановувати як святих мучеників.

В даній ситуації кожен патріот і громадянин України повинен усвідомити, що влада призначена для захисту народу, а якщо влада об’єднається з убивцею, щоб він знищив народ, то втрачає свою функцію і доводить, що є найбільшим ворогом. Для влади пріоритетом є моральне, духовне і фізичне благо народу, а не чужі деморалізаційні та ліквідаційні інтереси.

Нехай же неділя 12 червня 2016 р. стане історичним днем перемоги над моральним спустошенням і над американською ідеологією автогеноциду, ключовим інструментом якої є намагання провести гей-парад в Києві.

За Бога і за Україну!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр        + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185

 

Копії: Конгресменам США; Представникам Церков в США; ЗМІ США; Єпископам України, Росії, Білорусі; Урядам РФ, Білорусі, ЄС, Китаю, Туреччини, Саудівської Аравії, Ірану, Іраку, Пакистану

 

Завантажити: Відкритий лист владі України стосовно гей-параду (4.06.2016)

Оберіть мову

Молитовна брошурка

Пошук

Gallery

ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Квітень 2017
П В С Ч П С Н
« Бер    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина свого, який взиває “Авва, Отче!” Тому ти вже не раб, а син; а коли син, то спадкоємець завдяки Богові»

Гал. 4,6-7 (від 23.04 до 07.05.2017)

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ

 • Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. [...]

 • 9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

  9. ВИСНОВОК   Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше [...]

 • 8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

  Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки. Будь [...]

 • 7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

  Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас. Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор [...]

 • 6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

  Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть [...]

Новини Візантійського Вселенського Патріархату

Read feed