Католицька молодь обманена!

03.08.2016

Держсекретаріату Ватикану

На Світових днях молоді в Кракові псевдопапа Бергольо нечесно і цинічно обманув католицьку молодь. У п’яти проповідях він захопив її безпосередністю, удаваною простотою і уважністю до молодих людей. Проповідь моментами була майже харизматичною і через неї діяв дух. Але який? Цього духа молодий, недосвідчений християнин важко розпізнає, тим більше, що Бергольо постійно повторював молоді, що Бог їх любить «фанатично» такими, якими вони є… без покаяння, без відвернення від гріха, без правовірного вчення.

Які плоди принесе ця Світова зустріч молоді? Чи католицька молодь назве гріх гріхом, чи буде прагнути морального життя і дошлюбної чистоти? Чи буде уникати впливу рок- і метал-музики або наркотиків? Чи відкине окультизм, який є коренем поганства? Чи буде вірити в Ісуса Христа як єдиного Спасителя? Чи зрозуміє, що гомосексуалізм є головним важелем Нового Світового Порядку, який веде до геноциду людства, і що він безпосередньо пов’язаний зі злочинною ювенальною юстицією, яка краде дітей у люблячих батьків? Чи буде захищатися від сучасної ісламізації Європи? В цих основних питаннях молодь під впливом Франциска надалі залишається в темноті. Він лише налив їй опіум для фальшивої ейфорії.

Псевдопапа Бергольо своїм продуманим і цілеспрямованим виступом майже зумів:

1) завоювати серця і довіру молодих людей;

2) утвердити молодь в обмані, що вона не мусить змінювати стиль життя, покидати гріх і каятися, тому що Бог її т.зв. фанатично любить такою, якою вона є.

У той час, коли майже всі молоді християни регулярно живуть в розпусті, нечистоті та порнографії, коли масово легалізуються наркотики, коли гомосексуалізм і навіть гірші аморальні збочення вважаються нормою, коли США і ЄС подають їх легалізацію як пріоритет своєї політики, включаючи усиновлення дітей гомосексуалістами – у той час Бергольо говорить не про покаяння, але маніпуляційно – про «шалену» і «фанатичну» любов Бога до нас, людей. При тому про ці основні проблеми мовчить. Він не дає ясного світла, що це зло і ці гріхи відділяють нас від Бога. Не закликає каятися за ці гріхи і не веде до розп’ятого Ісуса, в пролитій Крові якого знаходимо прощення гріхів – вершину справжньої Божої любові до нас. Бергольо свідомо обманює молодь, а це – злочин!

Мета Бергольо була досягнута! Молодь полюбила його, бо він створив з нею єдність в дусі світу. Захоплюючим харизматичним акторством він благословив їх грішний спосіб життя. Не наголосив їм навіть на мінімальних моральних принципах, без яких християнство мертве. Водночас тим, що Бергольо в Кракові завоював довір’я молоді, він досягнув того, що вона прийняла його ідеологію і погляди, які насправді є антихристівськими та сатанинськими і які на Всесвітніх днях молоді він стратегічно замовчав. А саме, що:

1) Гомосексуалізм, транссексуалізм та інші збочення він не вважає гріхом. Дозволяє цій моральній інфекції поширюватися серед священиків, єпископів і кардиналів.

2) Всі релігії, мовляв, рівні і християни, мусульмани та погани (буддисти, індуїсти) мають т.зв. одного Бога. Це до неба волаюча брехня і єресь! Люблячий Бог Отець, який віддав за нас свого Єдинородного Сина, не тотожний Аллаху, який вимагає як ритуальні людські жертви тих, які прийняли Христа, Божого Сина. Бог християн також не тотожний поганським богам –демонам!

Тож не дивно, що дух антихриста, якого носить в собі антипапа Бергольо, знову проявився і псевдопапа повторно закликав, щоб усі приймали мусульманських «іммігрантів». У проповіді він маніпулював Святим Письмом, начебто цим вони приймали самого Христа. Таке пояснення Святого Письма – це хула проти Святого Духа. Про те, що ці ісламістські «біженці» мають запрограмовано просунути широкомасштабну ісламізацію і знищення християнства на європейській території, Бергольо говорити вже не хоче. Така трагедія в минулому вже сталася на території Північної Африки, Іраку та Ірану, які були насильно ісламізовані, а християни – винищені. Бергольо навіть не хоче подати жахливої статистки про злочини ісламістів за останній період, наприклад, хоча б в Італії, де в’язниці переповнені ісламськими «біженцями». Німеччина у ще гіршому стані, бо мусульман не карають навіть за найважчі злочини, а якщо б хтось захищався від них, буде покараний – саме він, невинна жертва. Про це Бергольо також мовчить. Мовчить і про тисячі жертв, яким відрізали голови в ім’я Аллаха, і про сотні християнських дівчат безкарно зґвалтованих мусульманами в ЄС.

Нагадуємо захопленим католикам, що у випадку Франциска Бергольо йдеться про зловживання папським авторитетом. Папа Гонорій І на Константинопольському Соборі у 681 р. був посмертно виключений з Церкви за єресь монотелітства. Цю екскомуніку підтвердив і папа Лев IІ. Також Павло IV в догматичній буллі Cum Ex Apostolatus Officio (1559) встановив, що коли б і папа упав в єресь або перебував у ній перед своїм обранням, його обрання є недійсним і все, що він робить, є недійсним. Це повністю стосується сучасного псевдопапи Франциска.

У Польщі Франциск з самого початку не оминув нагоди промовити до політичних представників. Також нав’язував їм самогубну програму ісламізації. Своїм виступом на зустрічі з молоддю він фактично встромив ніж у спину польському народу, який кількатисячними маніфестаціями чинить опір проти нав’язуваних квот з ЄС. Незадовго перед візитом папи до Польщі кати Ісламської держави відрізали голови двом чоловікам на очах малих дітей. Перед тим один з катів сказав у камеру: «Президенте Олланде, те ж саме відбудеться з твоїми громадянами на вулицях Марселя, Парижа і Ніцци», – а після цих слів відрізав заручнику голову. Але Франциск психопатично мантрує: «Не пов’язуйте іслам з насильством».

Нагадуємо, що Франциск Бергольо за єресі стягнув на себе кількакратну Божу анатему згідно Гал. 1,8-9. Хто з ним як з єретиком внутрішньо з’єднується, той цим самим приймає того ж нечистого духа і духа єресі та апостазії. Якщо дотичний не чинитиме покаяння, буде навіки засуджений.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185

 

Копії:

- Урядам Польщі та Італії

- Польському єпископату

- Католицьким та православним єпископам

- Урядам держав-членів ЄС та євродепутатам

- ЗМІ

 

Завантажити: Католицька молодь обманена! (03.08.2016)

 

Оберіть мову

Молитовна брошурка

Пошук

Gallery

ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Квітень 2017
П В С Ч П С Н
« Бер    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина свого, який взиває “Авва, Отче!” Тому ти вже не раб, а син; а коли син, то спадкоємець завдяки Богові»

Гал. 4,6-7 (від 23.04 до 07.05.2017)

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ

 • Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. [...]

 • 9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

  9. ВИСНОВОК   Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше [...]

 • 8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

  Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки. Будь [...]

 • 7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

  Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас. Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор [...]

 • 6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

  Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть [...]

Новини Візантійського Вселенського Патріархату

Read feed