Ікона Розп’ятого

Бачу Христовий хрест. Він є на фоні світлої блакиті, що має форму еліпса. Блакить переходить в темний колір, який створює прямокутну рамку. Світляні промені вздовж Христових розп’ятих рук пронизують світлу блакить і переходять у яскраве світло навколо голови Ісуса Христа. Це світло найбільш сконцентроване над головою Христа. Воно виражає присутність Небесного Отця, який віддав за мене Свого Сина. У Його руки в момент смерті Ісус віддає Свого духа. Світляний еліпс з хрестом «проламує» темряву і відкриває простір нового світу, нового життя. Контур еліпса створений переходом від блакитного до світло-коричневого кольору. Потім світло-коричневий колір переходить в темно-коричневий і чорний, який заповнює чотири кути ікони. Знизу, з лівого боку, на темному фоні видно людський череп і дві кістки, які символізують смерть. На іншому боці, в темному куті, зображена труна з написом, який повинен нагадати, що моє тіло покладуть в труну і настане суд, а тоді – вічність без кінця! Перед труною горить свічка.

На хресті, під поперечиною, до якої прибиті ноги Христа, є світляна точка. Вона символізує мого духа. З неї виходять промені, які входять до Христових ран на ногах. Мій дух, відділений від тіла, символізує мою смерть. В труну вкладуть мертве тіло, але мій дух на хресті з’єднаний з Ісусом, який є вузькою дорогою до вічного життя.

Еліпс світла витиснув темряву до чотирьох кутів ікони, що виражає перемогу Христа над владою темряви і зла!

Вгорі написано останнє Христове слово, промовлене в момент смерті: «Авва-Отче, в руки Твої віддаю дух Мій!». Частина напису жовтим кольором пронизує темряву, сконцентровану у верхніх кутах ікони. Наступні слова є у світлому просторі між головою і прибитим написом з літерами IНЦІ.

Роздуми:

Спершу дивлюся на п’ять ран Ісуса, а потім і на інші рани, якими боляче роздерте все Ісусове тіло. Стопи ніг пронизані двома цвяхами, якими жорстоко прибиті до хреста. Кров з обох ран витікає на дерево хреста і стікає по ньому вниз навколо світляної точки, що символізує мого духа, який на хресті з’єднаний з Розп’ятим Христом.

На ногах Христа є криваві рани від бичування. Коліна роздерті від падіть на хресній дорозі. Деякий час зупиню свій погляд на ногах Христа, повних ран. Його ноги ходили невтомно, коли Він проповідував Євангеліє спасіння.

Погляд на Христові рани на руках: долоні пробиті двома цвяхами, руки закривавлені. Кров стікає і капає до простору світла. Ісус має розпростерті руки, наче б хотів з любові кожного обняти. На руках також видно рани від бичування. Ті руки, які Ісус клав на хворих і оздоровлював їх, ті руки, якими благословляв не лише дітей, але й дорослих, тепер безсильно прибиті до хреста.

Скільки болю завдають ці чотири рани на руках і ногах, пронизані чотирма цвяхами! Ісусе, не тільки цвяхи, але й мої гріхи прибили Тебе до хреста!

Погляд на груди: вони покриті кривавими ранами від жорстокого бичування. На них є не тільки засохла кров, але й стікає нова кров. На правому боці грудей є п’ята рана, яка була нанесена Ісусові копієм невдовзі після того, як в момент смерті Він віддав духа до рук Отця. Ця рана є свідченням Божої любові до мене. Кров і вода витекли з пробитого Ісусового серця. Нехай же моє кам’яне і байдуже серце буде пробите любов’ю до Тебе, мій Господи!

Напис над головою виражає святе ім’я Ісуса, поєднане з іменуванням Назарянин і з титулом Цар. Ісус справді є царем не тільки єврейського народу, але й усіх народів. Він є Господом і Царем неба і землі!

Погляд на голову: На голові бачу терновий вінець. Тернини вп’ялися в голову і спричиняють великий біль. Кров з ран на голові стікає по Ісусовому обличчі. На обличчі також є декілька ран від бичування і ударів від падінь на хресній дорозі. Ісус благально спрямовує погляд вгору. Хоча Його очі виражають глибокий біль, з Його скатованого обличчя виходить особливий спокій.

Дивлячись до Його очей, в той момент, коли Він наближається до смерті, пригадую собі Його останні чотири слова. Перед тим Ісусів погляд був спрямований на Його Матір і учня. І мені Він дав свій заповіт через апостола Івана словами: «Ось Мати твоя!». Тоді Ісус злегка підняв голову і сказав: «Прагну!». Він прагне звершення і мого спасіння – звершення волі Отця. Він прагне і мого спасіння! Тоді Ісус бере на Себе суть всіх гріхів людства і переживає найважчий душевний і духовний біль. Він усвідомлює реальність відділення душі від Бога, що є суттю вічного засудження в пеклі. Ісус виражає це словами: «Елої, Елої, лема савахтані!» (Боже мій, Боже мій, чому Ти мене покинув?).

Переживши це найважче терпіння, Він знає, що диявол і гріх були переможені, діло спасіння звершилося! Чути Його слово: «Звершилося!».

Тоді Ісус з останніх сил вигукнув: «Отче, в руки Твої віддаю дух Мій!». Сказавши це, Він помер. Ісусова смерть відновила втрачений зв’язок між людиною і Богом. Хрещенням ми були духовно занурені до Христової смерті. Духовно входити до Христової смерті означає цілковито віддатися в різних життєвих ситуаціях Божій волі і з’єднувати свого духа з Ісусовим Духом, який перебуває в мені через хрещення і віру.

Щодня хоча б деякий час (1-5 хвилин) дивись на ікону Розп’ятого, а потім до Його очей. Скажи Йому: «Ісусе, дякую Тобі, що Ти терпів та помер і за мене та моє спасіння!».

(прим: див. Сім слів з хреста)

 

Завантажити:  Ікона Розп’ятого

Оберіть мову

Молитовна брошурка

Пошук

Gallery

voskreslyj-isus-vhodyt-cherez-osobystu-molytvu ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Травень 2017
П В С Ч П С Н
« Кві    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Бо ви спасенні благодаттю через віру. І це не від вас: воно дар Божий. Воно не від діл, щоб ніхто не міг хвалитися»

Еф. 2,8-9 (від 21.05 до 04.06.2017)

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ

 • Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. [...]

 • 9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

  9. ВИСНОВОК   Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше [...]

 • 8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

  Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки. Будь [...]

 • 7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

  Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас. Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор [...]

 • 6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

  Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть [...]

Новини Візантійського Вселенського Патріархату

Read feed