Нова Європа без ЄС

16.09.2016

Представникам урядів Вишеградської четвірки

Словаччини, Чехії, Угорщини та Польщі

На своїх початках ЄС виникав як Європейське економічне співтовариство (ЄЕС), засноване на принципі економічного співробітництва. Але незабаром перетворився на співтовариство політично-ідеологічного характеру, яке без єдиного пострілу позбавило 27 держав незалежності, автономії і свободи. Ці держави вже вільно не вирішують питання своєї внутрішньої і зовнішньої політики, але під загрозою санкцій мусять триматися ідеологічної лінії, яку диктує Європейська комісія. Лісабонська угода була і є обманом та злочином проти громадян 27 держав. Парламенти окремих держав в ході переговорів стосовно Лісабонської угоди мали перед собою документ, який було нереально прочитати: він містив кілька сот сторінок і посилався на наступні тисячу сторінок. По суті, депутати не знали, що схвалюють і що випливає з цієї угоди для їхніх громадян. Однак сьогодні, через декілька років функціонування ЄС в рамках Лісабонської угоди, бачимо плоди.

ЄС перетворився на тоталітарного монстра, який присвоює собі право диктувати політичний, економічний, ідеологічний і навіть релігійний напрям окремих держав ЄС. Керівництво ЄС допускається переслідування та дискримінації окремих держав на основі їх законодавчої, культурної, державно-правової і релігійної традиції.

ЄС тоталітарним способом нав’язує державам-членам під загрозою санкцій гендерну ідеологію, яка суперечить здоровому людському розуму і об’єктивній реальності. Вона переростає в злочинну ювенальну юстицію, яка викрадає дітей у люблячих батьків зі штучних причин. Плодом гендерної ідеології є моральний розклад окремих осіб, сімей і народу. З християнської точки зору це явний бунт проти Бога і Його законів. ЄС нав’язує дітям вже з раннього віку всі види сексуальних збочень в ім’я т.зв. «найвищих інтересів дитини». Здорову сім’ю систематично дискримінують і поступово ліквідують. Державам-членам через хабарі та інтриги були нав’язані самогубні гомосексуальні закони. Щодня руйнують основні моральні та духовні християнські принципи, що призводить до дискримінації та переслідування християн формами, які характерні для комуністичного тоталітарного режиму. Кожна держава, яка захищає сімейну політику і підтримує сім’ю, з боку ЄС дискримінується і переслідується (див. приклад Угорщини). Тоталітарний характер ЄС проявився ще більше в питанні вирішення міграційної політики, яку просовує особливо п. Меркель. Окремі держави, перебуваючи під загрозою санкцій, змушені приймати нелегальних мігрантів разом з джихадистами. Це загрожує не тільки національній безпеці окремих держав, але й цілої Європи. Численні терористичні атаки, абнормальне зростання злочинності, ґвалтування жінок, вчинене нелегальними мусульманськими мігрантами, є явним доказом цього. Хто виступить проти цієї самогубної політики та ісламізації ЄС, того звинувачують у ксенофобії, расизмі та ісламофобії. Кількість убитих в ім’я ісламу уряди не беруть під увагу, а якщо хтось вкаже на це і назве речі своїми іменами, того піддають жорстоким репресіям.

Сьогодні вже очевидно, що керівництво ЄС веде народи до самознищення, а його інституції як такі виявилися цілковито нефункціональними і представляють велику небезпеку для громадян окремих держав. Тому сьогодні, після реальних досвідів з Лісабонською угодою пропонуємо, щоб інституція ЄС була скасована, а окремі держави, відповідно до свого добровільного рішення, хай працюють над економічним співробітництвом європейських країн. Остаточно нехай будуть скасовані всі резолюції, що просовують гендерну ідеологію, яка загрожує національній безпеці. Окремим державам нехай будуть повернені основні принципи державності: незалежність, самостійність, право на самовизначення.

Держави Вишеградської четвірки, а особливо Словаччина, яка головує в Раді Європи, сьогодні повинна відігравати ключову роль в ліквідації тоталітарної системи ЄС, її гендерної ідеології та самогубної міграційної політики.

Пропаганда, яка стверджує, що без ЄС держави-члени будуть жебраками, є підступним обманом. Якщо подивимося на Грецію, на економічну ситуацію в Італії чи Іспанії, то з’ясуємо, що реальність є протилежною. Ці країни стають жебраками саме завдяки ЄС, який є тоталітарним проектом, побудованим на антихристиянських принципах і бунті проти Бога, тому для християн він є неприйнятним. Виходом (а не альтернативою) є повернення до повноправних самостійних і незалежних держав, які зберігають свої національні, культурні та релігійні християнські цінності. Сім’я – союз чоловіка і жінки – в таких державах має ключовий характер і, як така, підтримується та захищається.

Віримо, що одного дня крахуючий проект ЄС розіб’ється об камінь, яким є Христос.

 

Чим швидше держави стануть незалежними, тим більшою є надія на порятунок від морального, духовного та економічного автогеноциду.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185

 

Копії:

- Президентам і урядам європейських країн

- Президентам і урядам України, Росії та Білорусі

- Представникам християнських церков в ЄС

- ЗМІ

 

Завантажити: Нова Європа без ЄС (16.09.2016)

 

Оберіть мову

Молитовна брошурка

Пошук

Gallery

ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Квітень 2017
П В С Ч П С Н
« Бер    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина свого, який взиває “Авва, Отче!” Тому ти вже не раб, а син; а коли син, то спадкоємець завдяки Богові»

Гал. 4,6-7 (від 23.04 до 07.05.2017)

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ

 • Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. [...]

 • 9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

  9. ВИСНОВОК   Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше [...]

 • 8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

  Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки. Будь [...]

 • 7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

  Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас. Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор [...]

 • 6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

  Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть [...]

Новини Візантійського Вселенського Патріархату

Read feed