Заклик американському народу перед виборами

Шановні християни США і люди доброї волі!

Президентські вибори попередніх років неможливо порівняти з теперішнім історичним моментом! Як один, так і другий кандидат, якого раніше висували, представляли програму закулісної еліти, яка просувала поступову ліквідацію моральних і духовних цінностей та правовірного християнства. США прийняли програму «редукції» – автогеноциду – через сатанізацію не тільки християнських народів, але й цілого світу. Обама проголосив пріоритетом закордонної політики гомосексуалізм. Через це США стали духовним Вавилоном, блудницею, яка сидить на звірі (Од. 17,1-6). За гомосексуальні збочення як покарання впав вогонь з неба на Содом і Гоморру. Ці два міста Бог дає як пересторогу всьому людству (див. Юд. 7, 2 Пт. 2,6).

Джон Кеннеді був останнім президентом, якому дійсно йшлося про моральне добро США. Він був підступно вбитий закулісною елітою. Опісля вона повністю перейняла владу в свої руки і тільки маскується демократією та свободою.

Сьогодні Бог дає новий шанс в особі подібного кандидата, щоб в цей історичний момент він вивів США зі стрімкого шляху до дочасного і вічного пекла! Ніхто з американців не зможе виправдовуватися на Божому суді, що став жертвою вищої політики. Долю США через ці вибори Бог дає в руки кожного американського громадянина – у твої руки!

На жаль, мас-медіа поки що знаходяться в руках досі правлячої закулісної олігархії і під позитивними поняттями просовують гомосексуалізм та сатанізм. В цьому напрямку вони маніпулюють виборцями. Тому викликали і нещодавню кампанію проти кандидата, який є їхнім противником. Кожен американець зобов’язаний поставити собі питання: Хто і який дух є за одним і за другим кандидатом на пост президента? За одним є дух просовування гомосексуалізму та окультизму, що накликає прокляття і запроваджує сатанізацію США та світу, яка закінчується вічною погибеллю в пеклі. Цього кандидата просовують закулісні світоправителі, які поклоняються сатані і ховаються за позитивними поняттями. Сьогодні їхню політику має продовжувати як сучасна Єзавель їхня наступна маріонетка.

За другим кандидатом, який чудом пройшов до виборчої кампанії на президента, є дух морального відродження і фізичного порятунку США, християнства і людства. А вибрати повинен ти! Зараз є історичний момент, вирішується майбутнє. Це останній шанс, який Бог дає США. Якщо дозволиш себе обманути мас-медіа і обереш зло та дорогу сатани, США разом з тобою закінчать в пеклі. Не думай, що обираєш на 4 роки. Жодна людина не є непомильною, але важливим є, кого вона представляє. Через особу до влади приходить система і дух. Через одну особу – Горбачова – впала вся комуністична система. Сьогодні Бог дає шанс, щоб сатанинська система, яку сьогодні просовують США, була зупинена і щоб курс був змінений саме в США. На цих виборах ти обираєш смерть або життя для себе і для своїх дітей та майбутніх поколінь.

Шановні представники Церков США: як католиків, так і інших християн! Якщо в цей історичний момент кожен єпископ, священик чи пастор не пояснить людям суть духовної боротьби, пов’язаної з виборами, то буде винен в тому, що їхнім вибором зманіпулюють для духовного та фізичного самогубства! Така церковна особа за це здаватиме звіт на Божому суді, а якщо мовчить, або навіть просовує духа гомосексуалізму і смерті, цим чинить духовний злочин! Якщо люди приймуть правду, цим зроблять перший крок покаяння, а тоді кожному буде зрозуміло, кого в цей історичний момент не сміють, а кого повинні обирати.

В даний час церковні ієрархи та лжепророки – єретичні теологи – накликають прокляття на всю землю. Візантійський Вселенський Патріархат в цей стратегічний час є голосом волаючого в пустелі і закликає народи, які ще вважаються християнськими, до правдивого покаяння.

На Божому суді немає і не буде жодного милосердя для того, хто відкидає правду і правдиве покаяння. Односторонньо наголошувати на Божому милосерді, а цим ігнорувати заклик до правдивого покаяння – це диявольський обман антихриста!

Візантійський Патріархат закликає весь народ США, щоб чинив правдиве покаяння, відрікся церковних єресей, всіх форм віщування, магії і спіритизму та шляху самознищення і щоб повернувся до своїх здорових християнських коренів. Як перший крок покаяння нехай народ публічно відречеться програми гомосексуалізму і геноциду, а тим самим і дороги до дочасного і вічного пекла. Як? Так, що обере на президента кандидата, який відкидає цей шлях до загибелі і має програму морального відродження США. Сьогодні кожен американець несе відповідальність за майбутнє не тільки свого народу, а й за майбутнє всієї планети.

Сам Бог сьогодні закликає громадян США: «…Коли ж даси себе звести і станеш припадати лицем до землі перед іншими богами (демонами, енергіями) та служити їм, то заявляю вам сьогодні, що певно загинете… Я кличу сьогодні проти вас на свідків небо й землю; життя і смерть появив Я перед тобою, благословення й прокляття. Вибирай життя, щоб жити на світі тобі і твоєму потомству» (Втор. 30,17-20).

«Якщо не покаєтеся, всі загинете!» (Лк. 13,3).

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185

20.10.2016

 

Копії:

Президентам і урядам держав-членів ЄС та країн Північної і Південної Америки

 

Завантажити:  Заклик американському народу перед виборами (20.10.2016)

Оберіть мову

Молитовна брошурка

Пошук

Gallery

voskreslyj-isus-vhodyt-cherez-osobystu-molytvu ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Травень 2017
П В С Ч П С Н
« Кві    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Бо ви спасенні благодаттю через віру. І це не від вас: воно дар Божий. Воно не від діл, щоб ніхто не міг хвалитися»

Еф. 2,8-9 (від 21.05 до 04.06.2017)

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ

 • Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. [...]

 • 9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

  9. ВИСНОВОК   Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше [...]

 • 8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

  Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки. Будь [...]

 • 7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

  Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас. Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор [...]

 • 6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

  Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть [...]

Новини Візантійського Вселенського Патріархату

Read feed