Шукай правду! 21 частина: Окультизм 2 /метод Сільви, Рейкі, акупунктура, гіпноз/

Метод Сільви

Метод Сільви – це метод контролю за діяльністю мозку, що складається з лекцій і ментальних вправ. Він вчить людину не тільки, як душевно і тілесно розслаблятися, але і як має використовувати свою свідомість в такому розслабленому стані.

Метод базується на автосугестії під час «релаксації» («входження на рівень альфа»), яка має полегшити володіння тілесними функціями (особистими чи інших людей) і допомогти передбачати майбутнє і т.п. Хосе Сільва переконаний, що світом керує «Вищий розум», який не тотожний з християнським Богом. З цим «Вищим розумом» можна контактувати з допомогою гемісфери мозку в стані «aльфа», на частоті мозкових хвиль 7-14 Гц. З ким входить в контакт адепт методу Сільви на рівні «альфа», якщо не з Богом, а з іншим «Вищим розумом»? Для християнина відповідь очевидна, адже наш противник «диявол ходить навколо, як лев ревучий, шукаючи, кого б пожерти» (1Пт. 5,8) і «бере на себе подобу ангела світла» (див. 2 Кор. 11,14).

Люди, вишколені Сільвою, на рівні «альфа» нібито можуть трансформувати свої душевні сили і проникати до інших людей, виявляти хвороби і лікувати їх. За допомогою «уявного екрану» і «ментальної візуалізації» вони нібито можуть в цьому стані заглянути в минуле і в майбутнє та «управлінням розуму» спричинити зміну життєвих умов (тут йдеться про магію).

За програмою курсу, кожен приймає за порадників дві істоти. Контактування з невідомими духовними істотами є явним, особливо, коли вони допомагають отримати владу над іншими людьми. Тут йдеться про небезпечний спіритизм. Метод Сільви володіння свідомістю тренує людей психічним маніпулюванням і веде до телепатії, ясновидіння, до контролювання і програмування інших людей та подій. Намагається цього досягнути через «позитивне мислення» і автогіпноз. За допомогою цих вправ людина втікає від реальності та створює собі фальшиві ілюзії. Логіка, розум і тверезе мислення в її житті втрачають місце.

Вже з цих кількох інформацій можемо ясно побачити, що в методі Сільви використовуються такі окультні практики: 1) віщування (ясновидіння), 2) магія, 3) спіритизм.

Що стосується науковості і правдивості фактів, на яких базується Сільва, то їх оцінили лікарі Карлового університету: «Підкреслення Сільвою функціональної асиметрії мозку лише на перший погляд начебто має якесь відношення до наукових відомостей з нейрофізіології, але насправді воно пов’язане з магічними елементами» («Альтернативна медицина, можливості і ризики» Прага, 1995).

Від Сільви знаємо, що перебування на рівні «альфа» – це «гаряча лінія до Вищого розуму», при чому, говорячи про «Вищий розум», не має на увазі Бога. Кому ж тоді людина відкривається? Які духовні сили та істоти приймає за своїх порадників? «Бог не хоче, щоб ви були спільниками злих духів» (див. 1Кор.10,20).

Рейкі

Належить до поширених сьогодні цілительських методів. Рейкі, по суті, є магією і посвяченням демонам. Це відбувається в три етапи. Демони приховуються за невинним поняттям: універсальна космічна (оздоровлююча) енергія рейкі (Кі)!

Перший ступінь – посвячення себе т.зв. енергіям рейкі: через посвячення вчитель відкриває душу адепта демонам, які імітують оздоровлення через покладення рук того, хто їм вже посвятився.

Другий ступінь – вчитель робить знаки на руках і чолі. Посвячений (навіть не усвідомлюючи, що вже є слугою демонів) може і на відстані посилати на людей демонів і вже користується трьома магічними знаками і магічними словами, щоб керувати демонами.

Третій ступінь – посвячений робить над собою магічні знаки, щоб захиститися від впливу сили Господа Ісуса і Святого Духа! Це вже цілковитий відпад від Христа і цілковите віддання себе демонським силам.

Усвідоммо собі, що сатана нікого не оздоровлює, але пересуває хвороби. Це означає, що той, хто нібито був оздоровлений, напр., від болю нирок, згодом захворіє і помре, наприклад, від хвороби серця!

В Польщі сотні католиків відвідують курси рейкі. Вони обманені, бо їм кажуть, що цей метод схвалила Церква і доказом того служить те, що вчителем рейкі є сестра-монахиня Маріуша Бугай – пасіоністка. Але насправді Церква заборонила і цю магічну діяльність.

В чому полягає суть рейкі? «В рейкі, передовсім, йдеться про магічно-спіритичний ритуал відкривання себе «допомозі» демонів. Ситуація аналогічна, як у випадку ТМ (трансцендентальної медитації), де джерелом сили і умовою всіх надприродніх дій є вступний акт ідолатрії і прикликання на поміч духів (демонів)…» (д-р теології Анджей Посацький).

Чи т.зв. лікування через рейкі є нейтральним? «Правдоподібно, що жоден зі східних чи окультних методів лікування сам по собі не є нейтральним, навіть якби свідомо і офіційно дистанціювався від своїх основоположників. Ці методи так просякнуті (окультним) метафізичним змістом, з якого походять, що кожний елемент вправ міцно закорінений в (антихристиянській) релігійній системі (сьогодні Нью Ейдж). Ці методи походять з цієї системи лікування – рейкі з буддизму!» (д-р теології о. Анджей Зволінський, керівник кафедри Католицької суспільної науки в Кракові).

Підсумком може бути гасло, опрацьоване Зігмундом Павловскім: «Рейкі належить до деструктивних течій, тобто антисуспільних і антипедагогічних. Рейкі не має нічого спільного з християнством…».

Висновок: Що має робити той, хто вже посвятився? Потрібно в присутності двох правовірних християн зректися цього духа і попросити їх про молитву за звільнення.

Акупунктура

Внаслідок односторонньої реклами в суспільстві поширилась думка, що акупунктура є цілком нешкідлива і науково обґрунтована. Але насправді це зовсім не так!

Більшість медиків, практикуючих акупунктуру, свідомо працюють з допомогою окультних методів.

Необхідно усвідомити, що акупунктура є частиною поганської окультної китайської медицини (або швидше народного цілительства). Вона базується на поганському розумінні світової енергії і світового духа Тао або Чі та випливає з теорії про інь і янь, яку неможливо поєднати з християнством!

Слід зробити висновок: Акупунктура базується на філософії, яка охоплює астрологію, пантеїзм, гіпноз, і є закорінена в буддизмі! Тому з медичного та християнського погляду акупунктуру потрібно рішуче відкинути! Акупресура і китайські точкові масажі побудовані на тій же основі і мають подібну мету. Християнин повинен це знати і відповідно до цього поводитися.

Не існує жодного наукового доказу існування акупунктурних точок і т.зв. меридіан.

Повністю замовчується, що застосування акупунктури нищить здоров’я. Д-р Манфред Гайде пише: «Крім пошкодження нервів і судин, організм інфікується гепатитом Б. Як повідомлялося з багатьох джерел, найважчим гострим ускладненням, яке спричиняє смерть, є пневмоторакс, який є наслідком помилок голковколювання».

Д-р Шнорренбергер, провідний спеціаліст дослідного інституту китайської медицини в Німеччині, сказав: «Акупунктурною голкою можна людину і вбити. Прикладом є подія 1981р., коли у Мюнхені стався смертельний випадок: цілитель настільки погано вколов хворого, що пацієнт зразу ж після введення голки помер».

У 2012 році швейцарський лікар через акупунктурні голки інфікував 11 пацієнтів смертельною хворобою СНІД.

Лікар судової експертизи, проф. Епен з Марбургу, в телепередачі сказала: «Акупунктура не є такою безпечною, як стверджується. Невідома ні кількість акупунктурних точок, ні їхня локалізація (чи вони на поверхні, чи глибоко), і тому незрозуміло: чому, коли і куди колоти голки».

Гіпноз

З. Фройд, який особисто займався гіпнозом, пише: «Ця діяльність нагадує магію, заклинання і всілякі чари!».

Д-р медицини Ф. Мадре, який також мав досвід з гіпнозом, але потім від нього дистанціювався, пише: «Гіпноз – це метод, який базується на сугестії, а це означає, що в ньому, принаймні до певної міри, настає поневолення однієї особи іншою. Такий стан може, а часто так і стається, спричинити душевні зранення і деколи може викликати божевілля. Багато людей мають такий досвід, що пробуджувалися із зростаючим відчуттям пригнічення, агресивності чи провини. Тепер говоримо лише про результати лікарської практики, без сумніву «сліпої», яка, однак, вважається терапевтичною. Щодо застосування гіпнозу, пов’язаного з окультизмом або парапсихологією, то в таких випадках бувають страшні наслідки і діє велика диявольська сила. Часто необхідно проводити молитву за звільнення, бо, як правило, гіпноз значно прискорює деструкцію на душевному і духовному рівні, якій сприяє магія. Саме тим, що гіпноз на якийсь час ослаблює волю, він полегшує процес проникнення диявольського впливу в людську істоту. Приклад: Особу дуже невротичну гіпнотизували за посередництвом магічних сил. На жаль, вона вже більше не прийшла до тями, всі спроби психічно знову оживити її виявилися марними, і ця людина залишилася в стані, подібному до глибокого трансу. Тепер вона вже тривалий час перебуває в психіатричній лікарні!

Д-р медицини М. Гайде в книзі «Фальшиві дороги до здоров’я» пише: «Сьогодні пропонується великий вибір літератури про лікарський гіпноз… Але лікар, який використовує цей метод, є нездібним для Божого діла! Тому остерігайся всього, що пахне гіпнозом! За посередництвом цієї “науки” кладуться основи для спіритизму…». Старе поганське демонське мистецтво сугестії і гіпнозу знову з’явилося під невинним прикриттям т.зв. модерної науки і так, майже без перешкод, готує дорогу іншим модерним, оманливим «лікувальним методам».

Яке ставлення має до гіпнозу Церква? Православна Церква, наприклад, не дозволяє своїм віруючим жодного використання гіпнозу! Повторюємо, жодне: ані в медицині, ані в психіатрії, ані в жодних «наукових» дослідах! Чому? Бо гіпноз справедливо відносить до окультних методів!

Отож, нашим обов’язком було також сказати ясне слово щодо методів Сільви, Рейкі, акупунктури і гіпнозу!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр   + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185

01.02.2016

 

Завантажити: Шукай правду! 21 частина: Окультизм 2 /метод Сільви, Рейкі, акупунктура, гіпноз/ (01.02.2016)

 

Оберіть мову

Молитовна брошурка

Пошук

Gallery

ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Квітень 2017
П В С Ч П С Н
« Бер    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина свого, який взиває “Авва, Отче!” Тому ти вже не раб, а син; а коли син, то спадкоємець завдяки Богові»

Гал. 4,6-7 (від 23.04 до 07.05.2017)

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ

 • Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. [...]

 • 9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

  9. ВИСНОВОК   Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше [...]

 • 8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

  Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки. Будь [...]

 • 7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

  Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас. Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор [...]

 • 6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

  Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть [...]

Новини Візантійського Вселенського Патріархату

Read feed