Президент Трамп, єпископи США і псевдопапа

23.01.2017

Конференції католицьких єпископів США

Шановні члени Єпископської конференції!

Звертається до вас Візантійський Вселенський Патріархат, який в сучасній Церкві виконує пророче служіння. Сьогодні Ісус вам через нас каже: «Якщо не покаєтеся, всі загинете!» (Лк. 13,3).

Ви, як пастирі Божого люду, повинні вести католиків до вічного раю, але ви ведете їх до пекла! Ви, мабуть, сліпі, що не бачили, що програма Обами і Клінтон була самогубством християнства, Америки і всієї планети? Чи ж не знаєте про Божу пересторогу, що за содомський гріх на народи падає Божа кара – вогонь з неба? (див. Юда 7; 2 Пт. 2,6). Хіба ж не знаєте, що за чіпування на руку або чоло числом 666 (Об.13, див. закон «Обамакер») приходить Божа кара, пов’язана з хворобами, різними катастрофами, а на кінець з вогненним озером? (див. Об. 14,9-10). Над Америкою висить дамоклів меч потенційного виверження вулкану під Єллоустонським парком.

Запитуємо: Кому власне служить провід Єпископської конференції США? Подібно, як і сучасний Ватикан, за юдин гріш служить архітекторам Нового Світового Порядку (НСП)! Їхній план – сатанинська глобалізація, ліквідація християнства і геноцид планети до т.зв. золотого мільярда. Про те, що ви служите антихристу, свідчить наступне:

1) Ви не писали перестережливих пастирських листів, коли Обама проголосив пріоритетом закордонної політики гомосексуалізм. Чому?

2) Ви не писали проти гендерної ідеології, яка заперечує основну реальность людської природи і виступає проти Божого закону. Чому?

3) Ви не закликали мусульманський світ припинити переслідувати християн, відрізати їм голови, проводити терористичні акції. Чому? Ви не нагадали людству трагічну 100-ту річницю геноциду вірменського народу мусульманами. Чому? Тоді по-садистськи було вигублено 1,5 мільйона християн!

4) Замість того ви пишете лицемірні пастирські листи, в яких просовуєте незаконну міграцію, хоча знаєте, що вона запланована і фінансована архітекторами НСП. Ви віддали домініканські монастирі цим нелегальним мігрантам, серед яких є і терористи ІД. Їх метою є ісламізація США і ліквідація християнства. Ваші побожні фрази не є милосердям, але співучастю в самогубстві християнства. До ісламізації ви публічно змушуєте і президента, хоча знаєте, що він виступає радикально проти ІД і тероризму. Глобалістам НСП служили не тільки колишні президенти США і ЦРУ, але й Єпископська конференція США та апостатичний Ватикан – особливо тепер з Франциском. Сьогодні чиніть покаяння і відділіться від НСП та від псевдопапи Франциска!

Бог чудесним способом дав за президента США людину, яка в перший же день після інавгурації скасувала привілейований гомосексуалізм і пов’язане з ним прокляття та покарання вогнем (Юди 7). Він також скасував чіпування, за яке теж приходить кара – вогняне озеро (Об. 14,9-10), і ясно оголосив боротьбу проти ІД та тероризму.

Фальшивий папа Франциск є інструментом архітекторів НСП, а його мета – самознищення християнства і Європи та впровадження сатанізму. Через свою єдність з ним ви є співпрацівниками у злочинах проти людяності. Також на вас лежить Боже прокляття. Згідно Гал. 1,8-9 і догматичної булли Cum еx Apostolatus Officio не тільки Бергольйо є недійсним папою, але і ви є недійсними єпископи, якщо маєте з ним духовну єдність в єретичному дусі! На вас лежить Боже прокляття, яке є на відпалому Ватикані.

Як могли 45% католиків, за яких ви відповідаєте, голосувати за людину, яка в своїй програмі мала радикальне просування гомосексуалізму, навіть за ціну ув’язнення християн, якщо б вони залишилися вірними Божим Заповідям?

Поганим прикладом був архиєпископ Долан. Перед виборами він запросив на благодійну вечірку Г. Клінтон та Д. Трампа і заявив, що які б не були результати виборів, Церква в першому і другому випадку буде намагатися співпрацювати. Однак він знав їхні передвиборчі програми, які були протилежними! Тому запитуємо: В чому він хотів співпрацювати з Клінтон? У просуванні содомії? В чіпуванні? В ісламізації? У сатанізації? В геноциді людства?

Крім того ви, американські єпископи, надалі відстоюєте політику Ватикану про т.зв. людську гідність. Під цим терміном просовується гомосексуалізм і всі сексуальні збочення. Якщо не відділитеся від духа і програми сучасного Ватикану, будете в інтересах НСП чинити саботаж процесу відродження в США.

Це ганьба, що в Америці через вплив попередніх президентів ісламісти отримали у громадських місцях особливі привілеї – обрядові умивальні в школах і в аеропортах, не можна сказати нічого критичного про їхню ідеологію, вони контролюють підручники… Цим фактично запроваджується шаріат. У цій ситуації Єпископська конференція США видала документ про т.зв. відновлений діалог і заявляє, що їй «не байдужий (так званий) утиск мусульман в США». Але ваша справжня мета полягає в просуванні ісламізації за прикладом псевдопапи Франциска!

Запитуємо: Чи ви як єпископи з таким же завзяттям захищаєте дійсно переслідуваних і страждаючих християн в Саудівській Аравії, Іраку, Ірані, Пакистані, Єгипті, Сирії? Ні! Ви лицемірно мовчите. Вже протягом декількох років в цих країнах на Різдво повторюються вибухові атентати в храмах, вже є сотні мертвих. Про цих мучеників і про злочини ісламу ви лицемірно мовчите! Також мовчите на те, що християнам в останні роки провокаційно відрізують голови, а перед Різдвом 2016 року в Сирії в машинах для змішування хліба змасакрували 250 чотирьохрічних дітей! Ви, єпископи, їх не захищаєте! Чому мовчите? Бо служите глобалістам НСП!

Як ви, єпископи США, маєте чинити покаяння?

1) Виберіть на керівні посади правовірних єпископів і почніть обнову Церкви правдивим покаянням.

2) Закличте псевдопапу Франциска, щоб публічно вибачився за грубе очорнення вашого президента, а потім відійшов з уряду.

3) Нехай вся Єпископська конференція США відокремиться від апостатичного Ватикану. Цим відділитеся від прокляття і дасте приклад всій Католицької Церкві, щоб могла почати процес обнови!

4) Залишіться у цьому стані sedes vacantis, доки не буде обраний правовірний папа. Тоді він зможе почати в церковній сфері подібну обнову, як почав президент Трамп в політичній сфері!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр         + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185

 

Копії:

- Президенту і уряду США

- Держсекретаріату Ватикану

- ЗМІ

 

Завантажити: Президент Трамп, єпископи США і псевдопапа (23.01.2017)

Оберіть мову

Молитовна брошурка

Пошук

Gallery

voskreslyj-isus-vhodyt-cherez-osobystu-molytvu ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Травень 2017
П В С Ч П С Н
« Кві    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Бо ви спасенні благодаттю через віру. І це не від вас: воно дар Божий. Воно не від діл, щоб ніхто не міг хвалитися»

Еф. 2,8-9 (від 21.05 до 04.06.2017)

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ

 • Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. [...]

 • 9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

  9. ВИСНОВОК   Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше [...]

 • 8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

  Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки. Будь [...]

 • 7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

  Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас. Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор [...]

 • 6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

  Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть [...]

Новини Візантійського Вселенського Патріархату

Read feed