Скасування ЛГБТ в ЄС і СТОП ісламізації

27.01.2017

Урядам держав-членів ЄС

Візантійський Вселенський Патріархат є пророчим голосом, що захищає правди віри, моральні цінності та Божі закони. В даний час Ватикан проповідує єресі, схвалює ЛГБТ і просовує ісламізацію.

Патріархат закликає всі держави-члени ЄС: За прикладом нової влади США скасуйте абсурдні закони, які надають пріоритет ЛГБТК! Зупиніть самознищення особи, сім’ї і європейських народів.

Водночас якнайшвидше скасуйте Лісабонську угоду, яка фактично усунула Божий Декалог, на якому була побудована християнська і культурна Європа!

Нагадуємо, що головним винуватцем цього морального розкладу є Католицька Церква на чолі з апостатичним Ватиканом! Пропаганда єресей неомодернізму і синкретизму ліквідує спасительну віру та веде до безбожності і до прийняття поганських культів, таких як буддизм, індуїзм і т.д. Ще на II Ватиканському соборі єретичними формулюваннями в Nostra аetate була заперечена правовірна ідентичність і запрограмована ліквідація справжньої місії. Твердження, що ми повинні мати пошану до поганських культів – це єресь! Пошана до поганських культів – це пошана до їх демонів! Далі була проголошена єресь, що наш Триєдиний Бог, Отець, Син і Святий Дух, начебто тотожний поганському богу півмісяця. Аллах є найвищим (акбар) з 360 поганських божків Мекки, він вимагає крові християн і ритуального відрізання їх голів. Наш люблячий Бог, Отець нашого Спасителя Ісуса Христа, є єдиним Богом і не має нічого спільного з півмісячним божком з Мекки.

Біблія пояснює корені гомосексуалізму: це вшанування поганських божків, замість істинного Бога, а також людська безбожність і беззаконня, яке утискає правду.

Цитата: «Гнів Божий відкривається з неба на всяку безбожність і несправедливість людей, які правду спиняють несправедливістю; бо те, що можна відати про Бога, їм явне, бо Бог їм об’явив; невидиме ж Його, після створення світу, роздумуванням над творами, стає видиме: Його вічна сила і божество, так що нема їм оправдання (безбожність). Бо, пізнавши Бога, не як Бога прославляли або дякували, але осуєтились у своїх мудруваннях, і їхнє нерозумне серце притемнилося (окультизм, Новий Світовий Порядок). Заявляючи, що вони мудрі, стали дурними (буддизм) і проміняли славу нетлінного Бога на подобу, що зображує тлінну людину, птахів, четвероногих і гадів (індуїзм, шаманство). Тому й передав їх Бог за похотями їхнього серця на нечистоту, щоб вони самі між собою сквернили власні тіла (сексуальні збочення ЛГБТК). Вони замінили Божу правду на неправду і честь віддавали та служили створінню радше, ніж Творцеві… За це ж і видав їх Бог пристрастям ганебним, бо їхні жінки замінили природні вживання на протиприродні (лесбіянство); так само і чоловіки, полишивши природні вживання з жінкою, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, чоловіки на чоловіках чинили ганьбу (гомосексуалізм) і прийняли належну плату свого блуду (СНІД). Вони не вважали потрібним триматися правдивого спізнання Бога, тому Бог видав їх переверненому розумові (шизофренічний гендер, транссексулізм)» (Рим. 1,18-28).

Біблія вказує, що за ці гріхи приходить покарання: «Щоб дати пересторогу майбутнім безбожникам, міста Содом і Гомору обернув у попіл, засудив їх на цілковите знищення» (2 Пт. 2,6). Ця пересторога повторюється і на іншому місці в Біблії, наголошуючи, що карою є не тільки земна катастрофа, але й вічний вогонь після смерті (Юд. 7).

Це трагедія, що «папа» Франциск ігнорує Божі перестороги і демонстративно цілує ноги сексуальним збоченцям! Відступник Франциск накликає кару дочасного і вічного вогню на католиків і Європу!

Цей «папа» одночасно просовує ісламізацію Європи. Цим вбиває наступний цвях в труну не тільки християнства, але і європейської цивілізації.

Тому Візантійський Вселенський Патріархат ставить вимогу урядам країн ЄС: За прикладом нового уряду США

1) скасуйте всі конвенції, резолюції та рекомендації і похідні від них закони, що просовують ЛГБТК;

2) скасуйте Лісабонську угоду;

3) радикально зупиніть ісламізацію і адекватно відшкодуйте катастрофічну шкоду.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр    + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185

Копії: Президентам і урядам США та РФ; Держсекретаріату Ватикану і кардиналам; ЗМІ

 

Завантажити:  Скасування ЛГБТ в ЄС і СТОП ісламізації (27.01.2017)

Оберіть мову

Молитовна брошурка

Пошук

Gallery

ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Квітень 2017
П В С Ч П С Н
« Бер    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина свого, який взиває “Авва, Отче!” Тому ти вже не раб, а син; а коли син, то спадкоємець завдяки Богові»

Гал. 4,6-7 (від 23.04 до 07.05.2017)

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ

 • Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. [...]

 • 9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

  9. ВИСНОВОК   Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше [...]

 • 8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

  Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки. Будь [...]

 • 7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

  Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас. Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор [...]

 • 6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

  Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть [...]

Новини Візантійського Вселенського Патріархату

Read feed