Прокляття (анатема) на кард. ДіНарда і архиєп. Ґомеса з США

6.02.2017

Візантійський Вселенський Патріархат (BВП), який в даний час здійснює пророче служіння (Еф. 2,20), в апостольському і пророчому авторитеті в ім’я Триєдиного Бога, Отця, Сина і Святого Духа, проголошує Божу анатему – прокляття, на кардинала Даніеля ДіНардо і на архиєпископа Хосе Ґомеса (див. Гал. 1,8-9.).

Пояснення:

Президент Конференції католицьких єпископів США кард. Д. ДіНардо і віце-президент архиєпископ Х. Ґомес лицемірно закликали католиків об’єднати свій голос на т.зв. захист «людської гідності» проти «будь-якої форми дискримінації». Під цією позитивною фразою, разом з архітекторами Нового Світового Порядку (НСП), вони просовують два найсильніші засоби автогеноциду: 1) ЛГБТ-диктатуру; 2) ісламізацію. Вони зрадили Христа, Церкву і американський народ!

Потім ці церковні юди парадоксально додали: «Ми не ставимо собі за мету вступати в політичні баталії, але, радше, звіщати живого Христа в сучасному світі».

Відповідь: Це колосальна брехня! Вони вступили прямо в глобалізаційну політику еліт НСП. Пропагуючи содомію та ісламізацію, вони вбивають живого Христа в душах людей.

Цитата: «Коли перед загрозою смерті якась родина залишає свою власну домівку, там присутній Ісус».

Відповідь: Ісламські іммігранти не залишають свою домівку перед загрозою смерті, і там присутній не Ісус, але Аллах. Він наказує їм відрізати голови християнам, в яких перебуває Ісус. (Цитата з Корану: «відрізайте їм голови…» /47:4/, «вони будуть розп’яті, або їм будуть відрізані праві руки і ліві ноги…» /5:33/. Мухаммед – найбільший зразок для кожного мусульманина – особисто відсік голови 900 єврейським полоненим, які здалися йому в полон /Життя Мухаммеда, P.464/). Справжній мусульманин, за прикладом Мухаммеда і згідно наказу Корану, мусить бути джихадистом. У цьому і полягає сенс хвилі міграції!

Ісламісти в Сирії перед Різдвом 2016 року садистично закатували 250 християнських дітей у віці до 4-х років в машинах для змішування хліба. На це і на інші злочини проти дітей американський кардинал ДіНардо і архиєпископ Ґомес лицемірно мовчать. Так званий захист від дискримінації – це маніпуляційний маневр для просування сексуальних збочень! Опісля слідує усиновлення дітей гомосексуалістами, педофілами і садомазохістами (ЛГБТК). Це найжорстокіша тиранія дітей. А вищезгадані церковні злочинці її підтримують!

Конференція єпископів США під керівництвом цих злочинних апостатів маніпулює католицькою громадськістю і накликає прокляття на весь американський народ. Боже слово перестерігає від содомії ЛГБТК карою вогню з неба (див. Юд. 7,2; 2 Пт. 2,6).

Суть Корану – ісламізація планети через джихад, підготовчим етапом якого є міграція. Можемо повчитися з історії: іслам провів 548 воєн (270 мільйонів убитих, геноцид вірмен у 1915 році, відрізання голів християнам за останні три роки в Єгипті, Ефіопії, Лівії, Судані…). Тероризм – суть ісламу – закріплений в Корані і в хадісах. Контроверсійна декларація Nostra aetate (1965) приховала справжню суть ісламу, а плодом є ісламізація Європи (понад 50 мільйонів мусульман). Ісламізація, фанатично пропагована псевдопапою Франциском, завершує процес ліквідації християнства в Європі.

Кардинал ДіНардо і архиєпископ Ґомес своїм закликом розпалюють ненависну кампанію проти президента з метою віднови автогеноцидного процесу, що реалізується через ЛГБТК та ісламізацію! За лицемірством цих двох церковних фарисеїв приховується дух антихриста. В даній ситуації йдеться про злочини проти людяності!

Висновок:

Хто прислухається до заклику цих церковних юд, той накличе на себе ту саму Божу анатему – прокляття. Якщо кард. Д. ДіНардо і архиєп. Х. Ґомес не будуть публічно каятися і залишаться в затверділості навіть в момент смерті, то будуть навіки мучитися в пеклі разом з дияволом та його демонами!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр    + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

- Президенту і уряду США

- Єпископам США

- Держсекретаріату Ватикану

- Президенту і уряду РФ

- Православним єпископам РФ

- ЗМІ

 

Завантажити:  Прокляття (анатема) на кард. ДіНарда і архиєп. Ґомеса з США (6.02.2017)

Оберіть мову

Молитовна брошурка

Пошук

Gallery

ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Квітень 2017
П В С Ч П С Н
« Бер    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина свого, який взиває “Авва, Отче!” Тому ти вже не раб, а син; а коли син, то спадкоємець завдяки Богові»

Гал. 4,6-7 (від 23.04 до 07.05.2017)

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ

 • Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. [...]

 • 9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

  9. ВИСНОВОК   Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше [...]

 • 8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

  Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки. Будь [...]

 • 7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

  Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас. Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор [...]

 • 6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

  Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть [...]

Новини Візантійського Вселенського Патріархату

Read feed