Відповідь Франциску на його закид Трампу

11.02.2017

А) Ще минулого року, коли в США розпочалась президентська кампанія, псевдо-папа Франциск радикально виступав проти Трампа. Цим він зманіпулював багатьох католиків, щоб не голосували за теперішнього президента. Згодом він виступив проти Трампа і безпосередньо перед виборами, а також зразу ж після інавгурації реагував зневажливим і брехливим порівнюванням Трампа з Гітлером. Цим він будує стіни ненависті проти президента, який, ризикуючи життям, відстоює християнські моральні цінності, виступаючи проти глобалістів Нового Світового Порядку (НСП). Він заявляє, що Трамп не є християнином, щоб підбурити проти нього християн. 9 лютого 2017 р. Франциск заявив: «В соціальному і суспільному контексті закликаю не зводити стіни, але будувати мости». Але чому Франциск в соціальному і суспільному контексті зводить стіни ненависті проти президента США і руйнує мости заслужених симпатій? Цим просовує програму глобалістів НСП, разом з якими ліквідує християнство і готує голокост людства, згідно планів масонів Римського клубу. Крім того, зводити стіни і руйнувати мости щодо Трампа спонукає всіх католиків США кард. ДіНардо, який в цьому підлому ділі має єдність з Франциском.

Чому Франциск не проголошував, що Обама не є християнином? За час свого правління він легалізував гріх содомії і зробив його одним з пріоритетів зовнішньої політики США, заперечивши цим моральні принципи Божої Заповіді (Юд. 7; 2 Пт. 2,6).

Президент Трам одразу ж в перші години свого правління скасував привілеї ЛГБТ і закон про чіпування та оголосив боротьбу проти ісламського тероризму.

Трамп захищає переслідуваних християн на Близькому Сході. Це справжній прояв милосердя. Він сказав: «Християни на Близькому Сході – це жертви масових убивств. Не можемо надалі дозволити існування такого жаху. Хочемо їм допомогти…».

Франциск, на відміну від Трампа, ніколи ефективно не заступився за переслідуваних християн.

Іслам карає гомосексуалістів смертю. Але НСП просуває іслам, а водночас ЛГБТ. Те саме робить і Франциск. Цей взаємосуперечливий союз розпадеться, як тільки захопить владу. Потім розірвуть один одного на шматки.

Хіба Франциск не знає, що війна в Сирії, як і т.зв. Арабська весна, була розпочата Обамою та Хілларі Клінтон і фінансувалася такими глобалістами, як Ротшільд, Рокфеллер та Сорос? Чому Франциск їм допомагає, якщо добре знає, що їх мета – дестабілізувати світ і зробити життя нестерпним для кожного? Тоді люди радше добровільно відмовляться від своєї свободи в обмін на тимчасову безпеку, що закінчиться голокостом до т.зв. золотого мільярда. Вся ця криза з біженцями є запланованою. Невже Франциск і цього не знає? Він же добре знає людей, які стоять за кулісами і всім керують. Кожного з політиків підпорядковують собі або підкупом, або шантажем. Причина, чому ненавидять Трампа, полягає саме в тому, що не можуть його ні підкупити, ні шантажувати. Він не піддається маніпуляції, а це їх лякає. І тут раптом виступає релігійний демагог Франциск, який маніпулює міжнародною громадськістю, очорнюючи президента.

Чому Франциска не цікавлять вбивства християн – включаючи дітей – брутальними ісламістами? Чому він не співпрацює з Трампом для їхнього порятунку, але робить якраз навпаки? Це ознака того, що має духа антихриста. Чому Франциск не подякував Трампу за те, що той скасував привілейованість ЛГБТ, а цим відвернув Божу кару від цілої планети? Гомосексуалізм пов’язаний з жорстокою машинерією викрадання дітей, їх моральним та психічним розтліванням, з продажем дітей на органи. Чому Франциск не підніме голос на захист беззахисних дітей? Де є милосердя Франциска? Чи Франциск взагалі є християнином?

Цитата Франциска: «Щоб не відповідати на зло злом, щоб перемогти зло добром, злочин – прощенням».

Відповідь: Так, як Святим Письмом зловживав сатана в пустелі, так ним тут зловживає і Франциск. Він навмисне ігнорує необхідність зміцнення кордонів і фактично закликає: пустіть вовків в кошару, хай вівці заплатять їм за зло добром!

Франциск ніколи не проповідує покаяння, але при тому маніпулює прощенням. Так, Бог милосердний, прощає гріхи і провини, але тільки тим, хто щиро кається. Тих, які відкидають покаяння, чекає вічна кара в пеклі. Чи Франциск про це не знає? Або, можливо, під поняттям фальшивого милосердя заперечує пекло?

Цитата Франциска: «Християнин ніколи не сказав би: ви за це заплатите. Ніколи!»

Відповідь: Франциск дорікає президенту, що він охороняє кордони, запобігаючи поширенню злочинності, і у зв’язку з цим каже: «Це не християнський жест».

А чи це християнський жест, коли Франциск цілує ноги транссексуалам? Цим жестом він противиться Божому закону. Бог перестерігає перед содомією карою вогню з неба! (Юди 7).

Однозначно, це не християнський жест – просовувати разом з глобалістами Нового Світового Порядку ісламізацію Європи і самогубство християнства.

Це не християнський жест – повісити вервицю на вухо, як сережки, як це робить Франциск, або підкинути її в повітря, як ласо. Це висміювання католицької побожності.

Це не християнський жест – провокаційно жувати наркотичну траву, як це зробив Франциск в літаку. Цим жестом він схвалює наркоманію.

Цитата Франциска: «Злочин подолаємо прощенням, щоб могти жити в мирі з усіма людьми».

Відповідь: Якщо йдеться про професійних злочинців – убивць, то вони сприймають прощення як слабкість, яка дає їм можливість бути загрозою для всього суспільства. Під владою злочинців неможливо жити в мирі, але тільки в сучасному рабстві і неволі. Керуватися порадами Франциска – це самогубство християнства і людства.

Б) Чому Франциск є антихристом?

«Дітоньки, остання це година! І як ви чули, що має прийти антихрист…» (1 Ів. 2,18). «Чимало лжепророків постане і зведуть багато людей. Через те, що розбуяє беззаконня, любов багатьох охолоне. Але хто витримає до останку, той спасеться» (Мт. 24,11-13).

Чому Франциск є антихристом? Бо є лжепророком і зваблює багатьох. Він виступає як слуга Христа, але служить антихристу! Він займає найвищий уряд, на якому зобов’язаний захищати християнське вчення і мораль, але церковний авторитет використовує для того, щоб під побожними фразами нищити християнство в корені. А це знак антихриста. Він використовує жести, слова, і все це позитивним способом, але плодами його жестів і слів є втрата спасительної віри і дочасна та вічна смерть.

В) Шлях порятунку – покаяння

Як взагалі можливо, що така аморальна людина і єретик міг бути обраний папою? На це відповідає колишній мусульманин: «Корумповані папи призначають корумпованих єпископів і корумповані єпископи обирають корумпованого папу». Йдеться насамперед про корумпування єресями!

Правдиве покаяння – це визнати, що цей процес відпаду підготував ще II Ватиканський собор.

В декларації Nostra Aetate є явні брехні, а крім того єресі проти Першої Божої Заповіді. Ця декларація проголошує пошану до поган, а фактично до їх демонів, знищуючи будь-яку справжню місію і відкриваючи двері антимісії поганства. Що стосується ісламу, то стверджувати, що ми з мусульмани маємо одного бога (Аллаха) – це єресь і брехня.

Плодом ІІ Ватиканського собору є масова апостазія, а також ісламізація Європи!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185

 

Копії:

- Президенту і Уряду США

- Президентам і Урядам держав-членів ЄС

- Ватикану, єпископам США і ЄС

- ЗМІ

 

Завантажити: Відповідь Франциску на його закид Трампу (11.02.2017)

Оберіть мову

Молитовна брошурка

Пошук

Gallery

ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Квітень 2017
П В С Ч П С Н
« Бер    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина свого, який взиває “Авва, Отче!” Тому ти вже не раб, а син; а коли син, то спадкоємець завдяки Богові»

Гал. 4,6-7 (від 23.04 до 07.05.2017)

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ

 • Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. [...]

 • 9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

  9. ВИСНОВОК   Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше [...]

 • 8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

  Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки. Будь [...]

 • 7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

  Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас. Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор [...]

 • 6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

  Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть [...]

Новини Візантійського Вселенського Патріархату

Read feed