Покайтеся і вірте в Євангеліє (Мр.1,15). Частина 1: Діагноз доби

Великий Піст-2017

Вступ

2017 рік є історичним не лише тому, що це 100-та річниця заклику Богородиці з Фатіми до покаяння (і 100 років від революції в Росії), а й 300-та річниця заснування напівтаємної сатанинської організації. Її мета – знищення всіх моральних цінностей і запровадження глобальної сатанізації людства – автогеноцид на землі і пекло після смерті. Сьогодні ця організація має єдність навіть з апостатичним Ватиканом. Ісус сказав про Церкву в зв’язку з урядом Петра: «Ворота пекельні її (Церкву) не переможуть» (Мт. 16,18). Не переможуть, але якщо провід Церкви, а також прості віруючі не будуть правдиво каятись, то з Церкви залишиться лише мале стадо!

У семи науках на період Великого посту 2017 року подаємо декілька актуальних тем, які стосуються суті обнови Церкви:

1) Діагноз доби
2) Єресі історично-критичного методу в теології (неомодернізм)
3) Первородний гріх (в Адамі) і визволення (у Христі)
4) Навернення – особисте відношення до     Ісуса Христа
5) Єресь синкретизму
6) II Ватиканський собор і єресі
7) Актуальне про папу і папство

 

1 частина: Діагноз доби

Процес автогеноциду Церкви бере свій початок ще на переломі 19-20 століття. Його корені походять з просвітництва і з декадентських філософій та ідеологій 18-19 століття. Модернізм, побудований на атеїстичній філософії, проникнув в ім’я т.зв. наукової інтерпретації Біблії до багатьох семінарій, а його прихильникам вдалося потрапити аж на найвищі посади в Церкві.

Святий папа Пій X ефективною енциклікою Pascendi Dominici Gregis (1907) подав Церкві спасенний лік від смертоносної інфекції. Було виключено великий відсоток викладачів і студентів теології.

Між Першою і Другою Світовою війною настав короткий період відродження Церкви. Особисте відношення до Христа і практичне покаяння реалізовувалося через т.зв. перші п’ятниці, пов’язані з Тайною сповіді,  Святим Причастям і пошаною до Пресвятого Серця Христового. Святий Пій Х окреслив програму віднови у своїй книзі «Обновити все у Христі».

У 1943 р.,  в період війни, папа Пій XII своїм нечітким формулюванням в енцикліці  Divino afflante Spiritu (1943) відкрив двері т.зв. науковому дослідженню Біблії. Ліберальні піонери неомодернізму, зловживаючи його авторитетом, почали робити таємні кроки до самознищення Церкви.

У 1962 р. під гаслом Івана XXIII аджорнаменто – відкритість до світу – розпочався Другий Ватиканський Собор. На закінчення Собору в 1965 р. була проголошена декларація Nostra аеtate, пропагуюча т.зв. пошану до поганських релігій, фактично і до їх демонів. У 1986 році Іван Павло ІІ в цьому дусі робить історичний жест в Асижі, куди скликає поган на т.зв. спільну молитву.

Післясоборний дух повернув вівтарі до людей, але не людей до Бога! В післясоборний час виступило декілька течій відродження, провідною з яких була харизматична обнова, яка оживила згасаюче молитовне життя. Але під тиском секуляризованого раціоналізму була придушена.

Існував неписаний закон, що на керівні посади післясоборної Церкви, наприклад на пост єпископа, потрібно було обирати тільки кандидатів аджорнаменто, тобто лібералів і єретиків, відкритих світу. Плоди смерті сьогодні вже пожинаємо. Єресі історично-критичного методу походять з атеїстичної філософії. Вони змінили мислення на всіх теологічних факультетах. Плодом цього є викорінення спасительної віри і заперечення всіх фундаментальних догм. Було заперечно Божество Христа і Його історичне та реальне воскресіння. Також було заперечено Божественне натхнення Святого Письма. Поряд з духом атеїзму тут вже втілюється і дух пошани до поганських демонів! Цей духовний перелом здійснив Собор.

Іван Павло II, як папа, не виступив проти духа т.зв. історично-критичного методу, а крім того своїм жестом в Асижі (1986-2002) відкрив двері до Церкви духу поганства. Його беатифікацією 1.05.2011 р. був одночасно беатифікований дух єресі неомодернізму і дух неопоганства – дух Асижу! Цим була довершена апостазія Ватикану. Таким чином на Ватикан впала Божа анатема згідно Гал. 1,8-9, тобто прокляття. Перед Церквою і світом цю реальність оприлюднив Візантійський Вселенський Патріархат, який є пророчим голосом волаючого в пустелі.

Який дух був у світі в передсоборний і післясоборний період?

Настало сильне відродження поганства через літературу, яка спершу почала пропагувати індуїстську йогу як невинну гімнастику і метод релаксації. Потім прийшли східні медитації та філософії. Почали поширюватися орієнтальні секти (такі як Харе Крішна, Махаріші Махеш з трансцендентальною медитацією) і популяризуватися різні гуру (Шрі Чинмой, Саї Баба…). Ожили старі форми окультизму, а також поширилися сучасні форми і практики, на сцену виходить навіть сатанізм. Масово поширювалася рок-музика, яка має своє коріння в сатанинському вуду і тісно пов’язана з наркотиками, трансом, цинізмом, сексуальними збоченнями. В період Собору (1962-1965) ця музика з корінням сатанинського вуду заморила молодь у всьому світі. Модною стала атеїстична психологія Фройда з сексуальним лібідо і психоаналізом. Пошану серед християн здобуває і психолог-окультист К. Г. Юнг, який відкриває своїх прихильників поганській духовності. В теології виходить на перший план протестант Р. Бультман з т.зв. науковою критикою літературних форм. По суті йдеться про модернізм, заборонений Пієм X. Такою була атмосфера у світі в той час, коли відбувався ІI Ватиканський Собор. Цьому духу світу мала відкритися Церква відповідно до диктатури аджорнаменто!

Неопоганство далі масово поширювалося з допомогою т.зв. бойового мистецтва, пов’язаного з буддійськими медитаціями. Пропаганда через фільми тривала декілька десятиліть. Також у цей період виступає Кінсі з пропагандою гомосексуалізму і педофілії. Виступають різні психологічні школи, що нищать здорову педагогіку і моральні принципи. Перед початком Собору почалось масове поширення телевізорів в кожну сім’ю. Це фактично зліквідувало спільну вечірню молитву. Люди стали споживачами аморальних фільмів, в яких нормою є нечистота, подружня невірність, розлучення, насильство… Популярним став окультизм з ворожінням і магією; відбувся «вибух» порнографії. Після Собору пропагуються, а згодом і узаконюються наркотики. Гомосексуалізм і транссексуалізм стають пріоритетами політики. А Ватикан мовчить – схвалює! Обманом змінюються справедливі закони на антизакони (Лісабонська угода). Комп’ютерні програми для дітей та молоді з пропагандою вбивств, окультизму і моральної нечистоти викликають сьогодні масовий розклад. Діти стають жертвами антивиховання, тобто збочення. Їм подають практичні інструкції, які спонукають навіть до злочинів і самогубств. Т.зв. права людини і т.зв. права дитини дозволяють викрадати дітей у батьків з допомогою механізмів ювенальної юстиції. А Ватикан мовчить або лише практикує неефективний алібізм! Масони «Римського клубу» оприлюднюють теорію про т.зв. редукцію людства до золотого мільярда. Узаконюється масове вбивство під терміном «евтаназія» – і це навіть фізично здорових людей та дітей. Найефективнішим засобом т.зв. редукції людства стає легалізація гендер-збочень. Чоловік вже може вважатися жінкою і навпаки. Йдеться про просування ЛГБТК, включаючи зоофілію, садомазохізм та некрофілію. Просування цих збочень за президента Обами було пріоритетом зовнішньої політики США. Ватикан в особі Франциска цілує ноги транссексуалам, що є жестом не тільки толерантності, але фактично і схваленням ЛГБТК. Поширюється публічне поклоніння сатані. Поганська сатанізація своїми механізмами проникає в усі сфери життя!

В даний час Церква з духом соборного аджорнаменто вже на стільки злилася зі світом, що не розрізняє добро і зло, правду і брехню, єресі та правовірне вчення! Моральний і духовний автогеноцид Церкви і народів продовжується. Мовчанням чи різними жестами Івана Павла II і Франциска Церква сприяє цьому запрограмованому геноциду! Немає жодного бар’єру сатанинській глобалізації! Жодного опору проти програми автогеноциду народів і світу! Ватиканський Титанік тоне. Замість намагання внутрішньо обновити Церкву, створюється тиск для масового самознищення. В корені цього є власне єресі неомодернізму, синкретизму і толерування аморальності. Основною програмою теологічних шкіл є цей автогеноцид Католицької Церкви і християнства. Духовний рак вже повністю проникнув до апостатичного Ватикану, який несе головну провину за процес самознищення християнських народів! Однак покаяння постійно відкидає! Чи можна йти в апостазії ще глибше?

Що робити?

Існує тільки одна відповідь – одне слово: ПОКАЯННЯ!

1) Єпископи і священики повинні публічно відректися єресей і публічно визнати правовірне вчення!

2) Треба змінити не тільки мислення (metanoein), але і стиль життя (metastrofein). На першому місці в житті християнина має бути Бог, а тим самим і спасіння своєї душі та душ своїх ближніх – обнова інституту сім’ї.

3) Святкування неділі: це час, присвячений не тільки внутрішній молитві в сім’ї, але й зустрічах в спільноті! (http://vkpatriarhat.org.ua/?category_name=svjatkyvannja-nedili). Було б ідеально, щоб у святкуванні Літургії могли брати участь лиш ті, які пройшли кількарічний катехуменат.

4) Десятина часу: щодня 2,24 години присвячувати Богу (читання Святого Письма, особиста місія). З цього одну годину на день треба присвячувати внутрішній молитві (Мт. 26,40). Духовну обнову чи пробудження необхідно випросити молитвою. Молитва є основою. Крім вервиці, християнам треба показати кілька живих форм молитви і підбадьорювати їх! Місія може проводитись словом і терпінням, але починається  молитвою! Багато людей моляться Святу годину з 20:00 до 21:00, і таким чином час, який раніше проводили біля телевізора, тепер присвячують Богу і своїй душі та молитві за спасіння ближніх.

Є молитовні групи, які з вірою в Божу обітницю з Мр. 11,23 (http://vkpatriarhat.org.ua/?p=27103) просять за навернення окремих осіб, а також за обнову всієї Церкви! (Єз. 37 – http://vkpatriarhat.org.ua/?p=27184)

В Христі

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр    + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185

 

Копії:

- Католицьким і православним єпископам

- ЗМІ

 

Завантажити: Покайтеся і вірте в Євангеліє (Мр.1,15). Частина 1: Діагноз доби. (Великий Піст-2017)

Оберіть мову

Молитовна брошурка

Пошук

Gallery

ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Квітень 2017
П В С Ч П С Н
« Бер    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина свого, який взиває “Авва, Отче!” Тому ти вже не раб, а син; а коли син, то спадкоємець завдяки Богові»

Гал. 4,6-7 (від 23.04 до 07.05.2017)

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ

 • Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. [...]

 • 9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

  9. ВИСНОВОК   Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше [...]

 • 8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

  Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки. Будь [...]

 • 7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

  Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас. Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор [...]

 • 6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

  Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть [...]

Новини Візантійського Вселенського Патріархату

Read feed