З нагоди 90-ліття папи-емерита Бенедикта XVI

4.04.2017

Бенедикт XVI

Папа-емерит

Необхідність оприлюднення недійсності II Ватиканського Собору, а також беатифікації Івана Павла II.

Ваша еміненціє!

Оскільки наближається ювілей Вашого 90-ліття, ми зобов’язані знову нагадати Вам про катастрофічну ситуацію в Церкві і те, що для неї і для своєї душі Ви ще можете зробити.

Ви були безпосереднім учасником (peritus) II Ватиканського Собору.

Але які були духовні корені цього Собору? Собор просунув Іван XXIII під гаслом «аджорнаменто». Іван XXIII (Анджело Ронкаллі), будучи професором семінарії в Бергамо, у 1911 році був звинувачений в єресі модернізму. Бенедикт XV реабілітував Ронкаллі, так що його почали пропагувати, а одночасно він викладав у Римській семінарії. Пій XI ізолював Ронкаллі, як єретика, пославши його апостольським візитатором в Болгарію і Туреччину. Там він був з 1925 до 1944 року. Тоді усім на здивування, мабуть під тиском масонів, Пій XII призначив його апостольським нунцієм в Парижі. Тут він тісно подружився з провідним масоном E. Ерріо, мером Ліона і главою Палати депутатів французького парламенту. Ця дружба з масонами відкрила йому шлях до подальшої кар’єри. До конклаву ніхто не рахувався з кандидатурою Ронкаллі. Але згодом він сам виявив: «Я був впевнений, що з конклаву вийду папою». Тоді несподівано він скликав II Ватиканський Собор, модерацію якого передав ліберальним теологам. Цим він подбав про оживлення духа єресі модернізму, засудженого св. Пієм Х. Павло VI затвердив Собор разом з єресями синкретизму в декларації Nostra аetate. Таким чином була проголошена пошана до поганських культів, а фактично і до їхніх демонів. Це поклало кінець справжній місії і відкрило Церкву антимісії буддизму, індуїзму та ісламу. Католицька Церква і християнські політики почали пропагувати поганський мультикультуралізм.

Іван Павло II, мовчанкою на єресі, дозволив проникнути цьому духу II Ватиканського Собору разом з неомодернізмом і синкретизмом в усі семінарії. Він сам вчинив апостатичний жест в Асижі (1986, 2002). Тому ясно, що відповідно до вчення Церкви, згідно Гал. 1,8-9 і догматичної булли Павла IV, ці три папи, як єретики, є виключені з Церкви. Божа анатема впала і на тих, які проголосили їх беатифікацію чи канонізацію.

Візантійський Вселенський Патріархат у апостольському і пророчому авторитеті оприлюднив їх екскомуніку. Він також проголосив, що II Ватиканський Собор є єретичним, тобто недійсним і незобов’язуючим. Обнова Церкви без справжнього діагнозу, тобто без покаяння, є неможливою!

II Ватиканський Собор несе відповідальність за Коперніківський переворот в політиці. Природні закони були замінені політичним пріоритетом пропаганди гомосексуалізму, транссексуалізму і фактично дійшло до систематичної ліквідації всіх моральних принципів та християнства. Це пов’язано з викраданням дітей т.зв. ювенальною юстицією і з їх усиновленням гомосексуалістами, педофілами і продажем на органи. Аджорнаменто спричинило також легалізацію наркотиків і просування евтаназії навіть для здорових людей і дітей.

Також без II Ватиканського Собору Римський клуб масонів не міг би проголосити голокост людства до т.зв. «золотого мільярда».

Що в цій ситуації Ви можете зробити?

У Божому світлі віддайте своє минуле під Христовий хрест, щоб осягнути вічне спасіння і не бути засудженим. Також необхідно, щоб Ви якимось способом виявили, що проголошена Вами беатифікація Івана Павла II не виконувала умов, була поспішною, вимушеною, а отже є недійсною!

Що стосується II Ватиканського Собору, то визнайте, що отруйними були не тільки плоди, але й корінь! Тобто II Ватиканський Собор є недійсним і є головною перешкодою до справжньої обнови Церкви!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр                   + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185

 

Копії:

- Держсекретаріату Ватикану

- Єпископствам Католицької і Православних Церков

- Главам держав Європи, Північної і Південної Америки

- ЗМІ

 

Завантажити: З нагоди 90-ліття папи-емерита Бенедикта XVI (4.04.2017)

 

Оберіть мову

Молитовна брошурка

Пошук

Gallery

ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Квітень 2017
П В С Ч П С Н
« Бер    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина свого, який взиває “Авва, Отче!” Тому ти вже не раб, а син; а коли син, то спадкоємець завдяки Богові»

Гал. 4,6-7 (від 23.04 до 07.05.2017)

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ

 • Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. [...]

 • 9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

  9. ВИСНОВОК   Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше [...]

 • 8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

  Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки. Будь [...]

 • 7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

  Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас. Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор [...]

 • 6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

  Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть [...]

Новини Візантійського Вселенського Патріархату

Read feed