З Гетсиманії на Голготу (хресна дорога) /розважання/ (відео)

 

1) Роздуми над Божим Словом:

Ув’язнення: Апостол-зрадник привів до Гетсиманії воїнів і вартових храму з факелами. Підійшов до Ісуса і зрадливо Його поцілував. Тоді воїни схопили Ісуса.

Перед Анною: Привели Його до первосвященика Анни. Він Його про багато що питав. Один із сторожі ударив Ісуса в обличчя.

Перед Каяфою: Анна відіслав зв’язаного Ісуса до первосвященика Каяфи. Каяфа сказав: «Заклинаю тебе живим Богом, щоб ти сказав нам, чи ти Христос, Син Божий?» Ісус відповів: «Ти мовив». Первосвященик роздер свою одежу і викрикнув: «Він сказав богохульство». Натовп почав кричати: «Він – винен смерти!» Вони почали плювати Йому в обличчя і бити Його по голові.

Відречення від Христа: Петро сидів біля багаття посеред двору. Там тричі відрікся Христа, став клястися: «Не знаю я цього чоловіка». Коли півень заспівав, він згадав слово, що Ісус був промовив до нього. Вийшов звідти і гірко заплакав.

Перший раз перед Пилатом: Як настав ранок церковна ієрархія привела зв’язаного Ісуса до правителя Пилата. Пилат, вислухавши обидві сторони, сказав: «Я не знаходжу ніякої провини в цій людині.» Церковна ієрархія посилювала психологічний терор. Обіцянками і погрозами змусила державну владу до злочину. Так це є і сьогодні.

Перед Іродом: Пилат відіслав їх з Ісусом до Ірода, щоб він вирішив цю справу.

Вдруге перед Пилатом: Ірод відіслав Ісуса назад до Пилата. Церковна ієрархія вимагала у Пилата, щоб він Ісуса засудив на смерть.

Варавва: Тоді чекав на смерть ненависний злочинець Варавва. На питання Пилата, кого бажають, щоб він відпустив їм, Ісуса чи Варавву, вони вибрали Варавву. Для Ісуса вимагали смерті.

Бичування: Пилат надіявся, що церковна ієрархія заспокоїться жорстоким бичуванням. Тоді він звелів Ісуса бичувати.

Терновий вінець: Тоді воїни вклали Йому на голову терновий вінець, плювали до обличчя, били Його по голові і насміхалися з Нього.

Ecce homo – Ось чоловік!: Збичованого Ісуса з терновим вінцем на голові Пилат вивів до церковної ієрархії і сфанатизованого натовпу. Вони кричали: «Геть, нехай буде розп’ятий!»

Засудження на смерть: Пилат лицемірно умив руки зі словами: «Я невинний в крові цього праведника». І видав Ісуса на смерть.

Ісус бере на себе хрест. Ісусові слова стосуються кожного і завжди: «Зречися себе, візьми свій хрест і йди за мною».

Ісус падає під хрестом. Важкий хрест звалює скатованого Ісуса на землю. І нас хрест придавлює до землі. Потрібно зректися себе і встати.

Ісус зустрічає свою Матір. Ніхто не мав глибшої єдності з Ісусом так, як Його Матір. Вона є Його найвірнішим учнем. Вона є нам взірцем для наслідування.

Симон з Киринеї. Симона примусили нести хрест Ісуса.

Вероніка: Традиція свідчить, що ця жінка подала Господу Ісусові хустину. Це було не тільки співчуття, але й прояв великої відваги.

Друге падіння. Ісус падає під хрестом. І ми часто падаємо. Потрібно знову вставати і продовжувати йти дорогою свого щоденного хреста.

Плачучі жінки: Ісус їх застерігає: «Дочки Єрусалимські, не плачте наді мною, але над собою і над своїми дітьми».

Третє падіння: Останнє падіння було найболючішим. Ісус дає нам приклад, що потрібно вставати. І ми маємо змобілізувати всі душевні і фізичні сили та йти за Ним.

З Ісуса знімають одіж: Ісус прийшов на Голготу. Воїни зірвали з Нього одіж, щоб Його розп’ясти.

 

2) Цитування Божого слова (5 хвилин):

Всі разом повторюємо: «Ісус сказав до своїх учнів: „Коли хтось хоче йти за мною, нехай зречеться себе самого, візьме хрест свій і йде за Мною.» (Мт.16,24)

3) Молитва з Божим словом (5 хвилин):

Всі разом промовимо «Ісусе!», а один додає: «Зрікаюся себе і беру свій хрест

4) Молитва серцем (5 хвилин):

Всі разом взиваємо: «Є-є-го-шу-а-а-а…!» Тепер кажу Ісусові: «Іду за Тобою!»


Завантажити: Нова версія молитовної брошурки для святкування неділі:      формат doc,       формат pdf (версія для друку)

Оберіть мову

Молитовна брошурка

Пошук

Gallery

ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Квітень 2017
П В С Ч П С Н
« Бер    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина свого, який взиває “Авва, Отче!” Тому ти вже не раб, а син; а коли син, то спадкоємець завдяки Богові»

Гал. 4,6-7 (від 23.04 до 07.05.2017)

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ

 • Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. [...]

 • 9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

  9. ВИСНОВОК   Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше [...]

 • 8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

  Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки. Будь [...]

 • 7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

  Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас. Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор [...]

 • 6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

  Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть [...]

Новини Візантійського Вселенського Патріархату

Read feed