Основні відомості

 

Основні відомості про Візантійський Патріархат (BП)

 

ВП є католицьким – вселенським! Цей патріархат не має під своєю юрисдикцією ні єпископів, ні конкретну Церкву.

ВП виконує пророче служіння в сучасній Церкві, захищає правовірне вчення і традицію від небезпечних єресей і синкретизму з духом поганства.


ВП проголошує – оприлюднює – Божі кари, анатеми, на конкретних осіб, які зловживають церковним авторитетом, прийняли єресі і відмовляються чинити покаяння! Цим ВП їм служить, щоб вони могли покаятися. Одночасно цим служить і Божому люду, щоб чітко знав, хто є єретиком, який лише зловживає церковною владою. Таким особам ні Божий люд, ні священики не зобов’язані послухом! ВП проголосив анатеми на багатьох католицьких єпископів, кардиналів і навіть на останніх трьох пап, тому що вони зловживали своєю посадою для запровадження єресей всередині Церкви. Таким чином запанувало нове мислення, що суперечить усій церковній традиції, яка існує протягом майже 2000 років. Наслідком цього є те, що в колишніх християнських державах запроваджуються антигуманні гендер-закони, які схвалюють і привілеюють гомосексуалізм, транссексуалізм, педофілію, зоофілію і морально руйнують людину, сім’ю та суспільство. Через це окремі «християнські» держави є втягнені до процесу морального, духовного і фізичного автогеноциду. Трагедія є в тому, що Ватикан і підлегла йому церковна ієрархія лицемірно мовчать і де-факто схвалюють цей шлях дочасного і вічного самознищення.


BП складається тільки з декількох осіб, подібно, як раніше Конгрегація віровчення (голова, секретарі і декілька співпрацівників).

Патріархат виступає в авторитеті самого Бога, не підпорядковується жодній церковній структурі – подібно, як діяли пророки поруч з офіційним Ароновим священством.

 

BП був заснований 5.04.2011 р. Синодом з семи єпископів Української Правовірної Греко-Католицької Церкви (УП ГКЦ). Ця правовірна структура через єресі, які проповідував в Греко-Католицькій Церкві кардинал Л. Гузар, відділилася від його єретичної структури.

 

Існування BП потрібне для цієї доби великої апостазії всередині християнства. Тоді, коли будуть усунені єресі, він сам по собі перестане існувати, оскільки стане афункціональним.

 

BП не займається тільки духовною патологією (єресями), але Бог через нього закликає Божий люд до правдивого покаяння, до повернення до чистого джерела євангельського вчення і традиції, яка існувала протягом майже 2000 років.

Керівництво ВП: Патріарх Ілля, а секретарі – єпископи Методій і Тимотей.

 

Особисті дані

 

Патріарх Ілля, ЧСВВр, Глава Візантійського Патріархату, народився 1946 р., Чеська республіка, священичі свячення одержав у 1972 році. Вступив до Чину св. Василія 1991 року. Ступінь доктора богослов’я здобув у Карловому Університеті в Празі. Таємну єпископську хіротонію оприлюднив 3.03.2008р.

 

Єпископ Методій, ЧСВВр, секретар Візантійського Патріархату, народився 1968 р., Чеська республіка. Вступив до Чину св. Василія 1991 року, священичі свячення одержав у 1996 році, ступінь доктора богослов’я здобув у Карловому Університеті в Празі. Таємну єпископську хіротонію оприлюднив 3.03.2008р.

 

Єпископ Тимотей, ЧСВВр, секретар Візантійського Патріархату, народився 1973 р., Словацька республіка, до Чину св. Василія вступив 2008 року, священичі свячення одержав у 2004 році, ліценціат з церковного права отримав у Римі. Єпископська хіротонія – липень 2008р., Підгірці.

 

(примітка: ЧСВВр означає Чин святого Василія Великого реформований)

 

Дата, місце і святителі патріарха Іллі і єпископа Методія не розголошуються з причин захисту від інтриг з боку кард. Гузара і його однодумців. Єпископське спадкоємство походить від архиєпископа А.Шептицького, ЧСВВ. В час ліквідації Греко-Католицької Церкви комуністичною владою таємну єпископську хіротонію прийняли: єпископ С. Дмитерко, ЧСВВ (вивчав теологію в Чеській республіці); І. Білик, ЧСВВ; П. Василик; В. Стернюк, ЧНІ; Й. Каваців, ЧСВВ….

 

 

В теперішній час Візантійський Патріархат є в екзилі

(Прага – Донецьк)


Оберіть мову

Молитовна брошурка

Пошук

Gallery

ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Травень 2017
П В С Ч П С Н
« Кві    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина свого, який взиває “Авва, Отче!” Тому ти вже не раб, а син; а коли син, то спадкоємець завдяки Богові»

Гал. 4,6-7 (від 23.04 до 07.05.2017)

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ

 • Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. [...]

 • 9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

  9. ВИСНОВОК   Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше [...]

 • 8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ

  Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки. Будь [...]

 • 7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ

  Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас. Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор [...]

 • 6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ

  Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть [...]

Новини Візантійського Вселенського Патріархату

Read feed